Subiect: Clubul Atkins
View Single Post
  #3330 (permalink)  
Vechi 10 ian 2013, 11:03:34
mateod's Avatar
mateod mateod este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 19 apr 2012
Locaţie: ---, Romania
Date: 166cm, 84kg
Mesaje: 200
Aprecieri acordate: 56
Am fost apreciat(a) de 59 ori in 54 mesaje
Implicit Re: Clubul Atkins

Citat:
Anterior postat de mara_merkel Vezi mesajul
Buna Teo,

Ma bucur sa vad ca esti foarte optimista.Te felicit din inima ca nu ai pus nimic la loc. Vei reusi sa slabesti daca nu iti schimbi atitudinea. Esti o invingatoare!

Eu sunt din nou la dieta, mananc normal minim 1700 kcal.Numarul carbohidratilor este in jur de 100-120 grame in momentul de fata si vad ca imi merge bine.Incerc sa imi iau carbo din surse sanatoase gen legume,ovaz,fasole, naut, fructe etc

O saptamana excelenta si tie !
Salut Mara,

Incerc sa fiu optimista, ca nu am nimic de castigat daca sunt pesimista, dimpotriva m-as descuraja.
Tine-o tot asa + sport si totul va fi bine. Sincer..ai cam aceeasi inaltime cu mine, la 61, 64 kg cred ca esti destul de slaba, n-ar trebui sa te stresezi, calmeaza-te!!! Eu la 60, greutate pe care am avut-o acum 3 ani o scurta perioada de timp eram slaba, se vedeau oasele, eram trasa la fata, serios nu-mi placea fata mea
E mai greut cu mancarea dupa lejeritatea din timpul sarbatorilor, ieri am mancat o supa de fasole uscata, care cred ca avea si faina..mananc cam mult fistic si alune plus ca imi lipsesc verdeturile(spanac, salata) in perioada asta, (trebuie sa ma orientez spre cele inghetate) dovada ca nu se misca cantarul , dar urmeaza.
Mai nou este antrenor la sala, asa ca marti am facut un program mai greu pt picioare, iar acum am o febra...
O zi faina,
__________________

Daca vrei cu adevarat POTI!

Ultima dată editat de mateod; 10 ian 2013 at 11:07:49.
Răspuns cu citat
Acest membru apreciaza mesajul lui mateod:
Red flower (10 ian 2013)