View Single Post
  #3334 (permalink)  
Vechi 10 ian 2013, 19:32:17
azra's Avatar
azra azra este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
Locul 3 la concurs  
Data înregistrării: 06 aug 2010
Locaţie: braila, Romania
Vârsta: 37
Date: 169cm, 120kg
Mesaje: 7.611
Aprecieri acordate: 1.258
Am fost apreciat(a) de 1.431 ori in 912 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (VI)

Citat:
Anterior postat de Teona Vezi mesajul
La multi ani, dragi slabute! Sa aveti un an nou cu impliniri care sa va dea aripi, sa fiti sanatoase, puternice si sa ramaneti aceeasi sursa de inspiratie si motivatie care ati fost pana acum!
Sper sa ma integrez si eu in comunitatea asta frumoasa, mi-am dorit-o si anul trecut (contul meu de altfel e destul de vechi pe site), doar ca abia acum ma simt cu adevarat motivata pe deplin si pregatita nu numai sa slabesc, ci si sa ma schimb pe termen lung.
Am slabit deja de prin august si pana acum vreo 6 kg (de la 90 de kg am ajuns la 84). fara dieta, doar cu un pic de sport si mai multa atentie la alimentatie. De Sarbatori insa am pus la loc vreo 2 kg (desi am si "rusii pe cap" zilele astea), si simt nevoia de ceva mai organizat, de o schimbare mai drastica pentru ca pana pe 1 septembrie imi doresc sa arat si sa ma simt ca odinioara, cand kilogramele nu-mi stirbisera inca stima de sine.
Va pup si va doresc multa vointa si spor la slabit!
Teona
bine ai venit si spor la slabit!!
te mai astept la povesti
o seara frumoasa
__________________
jurnalul meu-slabuta in devenire

1.08.2012-1.12.2012 :105.5kg -85kg =-20.5kg (Dukan)

dacă ai totul nu trebuie să spui, să arăți, să epatezi, iar dacă nu ai nimic nimic, nu trebuie să fii trist, pentru că ai cel mai mare dar ... viața, prieteni, familie, lucruri mult mai importante