View Single Post
  #3346 (permalink)  
Vechi 04 aug 2010, 22:35:28
RaluRalu's Avatar
RaluRalu RaluRalu este deconectat
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
 
Data înregistrării: 14 iun 2010
Locaţie: -, Romania
Vârsta: 44
Date: 164cm, 61.3kg
Mesaje: 3.563
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 03

Citat:
Anterior postat de nicoleta100 Vezi mesajul
of ,am intrat in ceata:e buna totusi ce ramane in filtru? Sau nu?
Sunt obosita si nu mai inteleg bine!
Offf, scumpa! De ce nu mergi tu sa faci nani cu bebelul tau scump?!
Ii spuneam si lui Symo ca parerile sunt impartite... Unele persoane folosesc direct cafeaua macinata nu foarte marunt, altele folosesc ceea ce ramane in filtru dupa ce faci cafeaua ( la filtru de cafea, nu ibric ). Unele o combina cu gel de dus direct si stau asa vreo 10-15 minute dupa ce se maseaza bine, bine... Altele cu ulei de masline... Unele adauga si miere de albine si faina de malai... Rau nu are cum sa-ti faca niciuna din variante
Am mai citit si de pudra de argila... Si am zis ca tre' sa o incerc si pt valiza si picioare... Am folosit-o acum multi ani dar doar pentru ten... Si Doamne ce piele fina lasa!
RaluRalu, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
RaluRalu, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2060 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1543 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1027 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]