View Single Post
  #33633 (permalink)  
Vechi 16 apr 2014, 17:10:04
frumoasa's Avatar
frumoasa frumoasa este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 10 sep 2009
Locaţie: cluj napoca, Romania
Vârsta: 47
Date: 161cm, 53.7kg
Mesaje: 5.033
Aprecieri acordate: 2.875
Am fost apreciat(a) de 4.761 ori in 2.802 mesaje
Implicit Re: Jurnal Rozica - Oare voi putea sa slabesc pana la 70 kg?

Citat:
Anterior postat de sherpika Vezi mesajul
Pup, dragutele!

Anunt oficial ca-s , sa zic eu de dulce de vremea asta de kko, ce bashketzii mei se intampla, mai, nene? M-am saturat de atata frig si ploaie! Ma bucur ca n-am schimbat shoshonii la masina, ca n-a avut cine sa ma ajute . Si m-am enervat azi cu traficul asta de kk si soferi tampiti si semafoare care nu merg si nu ma mai duc in viata mea la Auchan, ca n-am gasit nici quark, nici branza slaba, doar nervi mi-am facut!

Gata, m-am potolit! Macar am trecu si pe la Lidl si mi-am luat o sacosa de branzeturi simandicoase . Asa, de nervi!

Bei, Rozelu, cand te mai apuca, da-mi un telefon, asa la orele alea devreme din dimineata, sa-ti zic ceva de dulce! Mai, femeie, te-ai trezit la timp, n-o sa mai "adormi" de acum inainte nici daca ai vrea! Tu esti mama noastra, nu te lasam noi s-o iei razna . Si ajungi la 70kg orice ar fi, ca daca nu eu cui ii mai fac, ma rog frumos, corcofete cu etaj, cu creme multe, insiropat si cu floricele de ciucalata pe deasupra, hai?
sherpi
pare rau ca esti nervoasa, cu frigu te inteleg perfect...cu traficu cam lafel, am inteles ca si clujul a ajuns cam ca si bucurestiu la trafic, deci...traiesc si eu din alea de zici tu..
cit despre corcofeti...faci mie ca Rozelu o sa treaca pe linga 70 kg in jos si atunci...nu ii mai faci
Urmatorii 2 membri au apreciat mesajul lui frumoasa:
rozica1965 (16 apr 2014), sherpika (16 apr 2014)