View Single Post
  #3379 (permalink)  
Vechi 04 iun 2013, 23:02:22
CCristina D's Avatar
CCristina D CCristina D este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 14 oct 2012
Locaţie: Sighisoara, Romania
Vârsta: 36
Dieta: RINA...the end
Date: 165cm, 74.6kg
Mesaje: 4.034
Aprecieri acordate: 5.220
Am fost apreciat(a) de 3.436 ori in 2.551 mesaje
Implicit Re: Rina 90"s (etaj XVI)

Citat:
Anterior postat de moni30 Vezi mesajul
Felicitari si la mai mare, ai slabit fff bine

iubita, sunt bune si 500 g, bine ca e cu minus
cauze....ar fi o gramada, 1. cum stai cu tranzitul? 2. sport faci? 3. nu esti inaintea rusilor?
nu se poate sa se fi obisnuit organismal cu dieta si sa nu mai slabesti...eu am tinut rina aproape 1 an...si abia atunci am zis ca nu mai merge..mergi inainte, poate sapt asta ai mancat mai mult caloric...undeva tre sa fie o explicatie logica...poate retii apa...

fetele....care nu o aveti pe Cris prietena pe Fb, sa stiti ca e la spital...asteapta...sora ei a postat...zice ca spre seara o sa nasca
sa o ajute Domnul! sa scape....ca stim noi cum e...
Moni ce sa zic, cu tranzitul...ies o data la 2-3 zile...nu prea beau apa (max 1 L) si sunt dupa rusi. Cred ca apa e o problema mare la mine..neaparat trebuie sa beau cel putin 2 l, dar ma dispera faptul ca sunt din 5 in 5 min la WC
Dar oricum nu ma las...si incet incet integrez si sportul asa cum imi permite timpul ca pana seara la 18 sunt la munca si cand vin acasa nu stiu ce sa fac si nu reusesc intotdeauna sa fac si sport ca ma simt prea obosita. In seara asta am facut 15 min bicicleta intens
__________________
Jurnal Criss C
CCristina D, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
CCristina D, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2230 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1713 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat