View Single Post
  #3385 (permalink)  
Vechi 27 mai 2011, 14:42:45
coderamy's Avatar
coderamy coderamy este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 15 mar 2011
Locaţie: piatra neamt, Romania
Date: 153cm, 66kg
Mesaje: 560
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea VIII

fetelor, mie de abia mi-a adormit tancul si am atata tb ca nu stiu cu ce sa incep si am un somn de nici nu mai pot sa ma ridic de pe canapea
ce am patit astazi cu asta mic al meu...de rasul curcii...atat de lata nu mi-a facut-o niciodata...m-am apucat si am sters geamurile la balcon si rares s-a fatait el printre picioarele mele cat s-a fatait de nu ma lasa sa-mi termin tb si s-a plictisit la un moment dat si a intrat in camera, a impins usa la balcon. am zis ca e ok ca usa are sistem de mentinere inchisa nu tb decat sa o impingi din balcon inspre camera ca sa o deschizi si invers ca sa o inchizi..are si clanta pe interior dar nu ajunge el la clanta. la un moment dat se plictiseste si prin camera si se cocoata pe marginea geamului si imi trage de clanta in jos. cand termin eu tb si vreau sa ies...mai iesi daca mai poti- am ramas incuiatala in balcon..am tipat la el sa imi dea drumul si el imi raspundea fff senin, hotarat si scurt "nu"...l-am convins intr-un final sa se urce inapoi pe geam si sa imi deschida ...degeaba el nu a facut decat sa o inchida si mai bine...si apoi a vazut el ca eu nu mai pot sa vin la el a inceput sa-mi scoata tot de prin dulapuri si sa mi le imprastie prin casa...norocul meu cel mare a fost ca aveam tel la mine si ca usa de la intrare in casa era deschisa ...am sunat o vecina de la blocul vecin ca toate numerele care le aveam pe tel din bloc nu-i gaseam acasa...erau toti la servici si mi-a trimis femeia pe fetita ei de 11 ani de mi-a deschis.Frica cea mai mare imi era ca geamul la bucatarie era deschis si mi-era sa nu se urce acolo plus ca usa de la intrare era deschisa si ea si putea iesi oricand pe sala sa cada pe scari...doamne cu ce frica am stat pana a venit fetita aia....ea saraca a venit repede dar mie mi s-a parut asa de multdar daca nu aveam tel la mine sau daca usa la intrare era incuiata ce faceam stateam pana seara sa vina sotul sau spargea cineva usa...vai vai...
coderamy, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1504 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 987 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 213 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]

Ultima dată editat de coderamy; 27 mai 2011 at 14:47:32.