View Single Post
  #3387 (permalink)  
Vechi 21 nov 2012, 13:54:09
VentoFreddo's Avatar
VentoFreddo VentoFreddo este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 11 ian 2010
Locaţie: Braila, Romania
Vârsta: 47
Dieta: sanatoasa personalizata
Date: 174cm, 65.6kg
Mesaje: 17.573
Aprecieri acordate: 7.170
Am fost apreciat(a) de 8.280 ori in 2.421 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

Citat:
Anterior postat de floricica0vesela Vezi mesajul
Kamy, sper sa te relaxezi la coafor si sa-ti placa rezultatul.


la mine tocmai s-a innoroat si da semne de furtuna, tuna deja....si ce soare frumos era cand m-am trezit......

cred ca merg totusi sa fac ceva cumparaturi, ca nu mai am carnita deloc si nici legume pentru salata prea multe.
si sa ma binoclesc si eu in magazine, ca mi-ar trebui o pereche de pantaloni.

desi snt cam dezamagita de magazinele de aici.
mi-am luat o pereche de blugi Zara, a dat 35 de euro pe ei, la prima spalare din negri s-au facut bleumarin pe cusaturi, apoi la a doua au facut dungi, pe ici pe colo, si la a treia li s-a destramat betelia pe o lungime cat e palma mea intinsa.


Cred ca si falsurile de la taraba te tineau mai mult..inainte stiai ca dai un ban da e lucru bun..acum si firmele de renume pun numai numele pe eticheta,si lucrul tot in Vietnam sau china il fac..lucru de mantuiala,platesti doar marca..
Spor la cumparaturi,ies si eu la facut papica,curatat bucataria si iesit si eu la cumparaturi,ca nu prea am de dietaPoate ma hotarasc sa incep dieta cu o zi de detox cu fructe si legume
Va iubesc,fetele!
VentoFreddo, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1858 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1341 kcal/zi. Pentru a slăbi 3.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 954 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat