View Single Post
  #339 (permalink)  
Vechi 16 ian 2012, 20:53:00
oanamagdalena's Avatar
oanamagdalena oanamagdalena este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 06 apr 2010
Locaţie: Braila, Romania
Vârsta: 54
Dieta: Montignac
Date: 149cm, 48.9kg
Mesaje: 3.626
Aprecieri acordate: 2
Am fost apreciat(a) de 16 ori in 14 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea X

Citat:
Anterior postat de Pasy Vezi mesajul
Ciao Oana, si voua fetelor
Eu azi am pregatit la pranz o varza cu soia, iar pt cina o supa crema de mazare,,,,uhhh ce bunnn a iesit... Daca vrei retetele iti scriu
In rest, sunt cam dezamagita, azi aveam zi de cantar da ori ca a patit el ceva, ori eu, aseara imi arata 90,5 in sfarsit dupa o saptamana de nemiscare (da m-am gandit ca poate pt ca mi-a venit menstr) si azi dim era 92,2, eu zic ca el e de bai, doar nu am mai mancat nimic nimic intre cele doua cantariri oricum sunt cam.... asta e, am zis ca nici nu are sens sa ma mai tin de cantar, o sa pap conform, ca ma simt bine asa, in rest ce o fi o fi, desi asa tare imi doream sa tina de data asta....
Ma retrag, sa nu mai stric si dispozitia altora.
Sa aveti o seara minunata si bunvenit celor noi
Nu te mai necaji!Fluctuatii din acestea avem toate,functie de retentia de apa,functie de perioada lunii(inainte de rusi...)Daca ai fost cumintica nu ai griji ,ca nu te-ai ingrasat!!!
Mai fetelor,voi stiti ca eu nu am facut niciodata supe creme?Eu imi aduc aminte ca la gradinita imi displacea cumplit supa crema de legume pe care ne-o serveau cu crutoane si de atunci am ramas cu o repulsie fata de astfel de supe...dar cred ca ar trebui sa imi fac eu cu mana mea si sa o dreg pe gustul meu,ca doar legumele imi plac toate ,deci ar trebui sa imi placa si supa crema,nu?
Răspuns cu citat