View Single Post
  #3398 (permalink)  
Vechi 13 apr 2011, 12:45:33
EveEve's Avatar
EveEve EveEve este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 22 feb 2011
Locaţie: Sibiu/Madrid, Spania
Vârsta: 33
Dieta: Hipocalorica, 1200 kcal/zi
Date: 165cm, 61.4kg
Mesaje: 629
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Clubul Weight Watchers, come in!!!

Citat:
Anterior postat de mitzy Vezi mesajul
Eve, multumesc in primul rand pt. felicitari Am ales postul asta al tau si l-am pus in acelasi raspuns cu al lui Lucky pt a va spune sa nu va mai numiti singure asa, credeti-ma nu este ok nici in gluma Mai bine spunem toate in fiecare dimineata cu zambetul pe buze ca vom fi exact asa cum vrem noi pt ca sta in puterea noastra sa devenim astfel si anume, slabute

Stiu ca nu este bine nici in gluma..Defapt, eu mereu incerc sa duc mai departe gandirea pozitiva, sa nu spun lucruri urate despre mine, pentru ca subconstientul inregistreaza orice informatie ca fiind ea realitatea si imi fac singura rau, dar uite ca, uneori mai am si cate un lapsus Insa ma bucur ca exista cineva sa ma urecheasca putin, ca sa revin cu picioarele pe pamant
Si bineinteles ca vom fi cum vrem noi sa fim, adica slabute. Mai mult decat atat, cred ca ar trebui sa ne mentalizam, indiferent de kg, cu ideea ca deja suntem niste slabute pentru simplul fapt ca avem grija de noi, de alimentatia noastra, si pentru ca suntem dispuse sa facem ceva pentru silueta noastra, lucru care se va vedea peste foarte foarte putin timp
Te pup mitzy, si merci ca imi atragi atentia!
__________________
Jurnal Eve


A strong woman stands up for herself. A stronger woman stands up for everyone else.

It's not who you are that holds you back. It's who you think you're not!

"Give a girl the right shoes, and she can conquer the world!" - Marilyn Monroe

There are far better things ahead than anything we left behind.


You don't realise how strong you are, until it's your only option left

The question isn't who's going to let me. THe question is who is going to stop me!
Răspuns cu citat