View Single Post
  #34 (permalink)  
Vechi 04 mai 2013, 21:36:12
jumbix's Avatar
jumbix jumbix este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 16 aug 2012
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 33
Dieta: hipocalorica
Date: 170cm, 106.8kg
Mesaje: 1.932
Aprecieri acordate: 1.268
Am fost apreciat(a) de 2.149 ori in 1.445 mesaje
Implicit re: Jurnal de gogoasa frustrata nu infuriata (jumbix)

Citat:
Anterior postat de Anne10 Vezi mesajul
Buna ! Am mai trecut pe aici sa te salut si sa-ti urez o zi frumoasa! Si sa sti ca nu te-am uitat! Eu de marti vreau sa ma pun pe treaba (sa nu mai caut scuze); pentru ca acum suntem cu sarbatorile si sigur o sa mai gust(chiar mananc) una alta. In fiecare seara imi fac planul de mese si miscare pentru a doua zi; iar a doua zi seara (inainte sa trec la planul pentru ziua urmatoare) sa scriu concluzile (daca am reusit sa respect ce mi-am propus, daca am calcat stramb, tot). Sa ma cantaresc o data pe saptamana ca sa urmaresc: slabesc (e foarte bine continui),stagnez (bine, dar mai bag mai multa miscare, schimb usor planul), ma ingras (e de rau, si trebuie schimb urgent planul, nu e bun de nimic).
Buna. Ma bucur ca nu m`ai uitat. Zilele astea am fost cam ocupata am facut curatenie, mancare si n`am fost asa cuminte ca a trebuit sa gust mancarea si am mai calcat stramb. E foarte bine ca iti scrii concluziile, eu uneori uit ca am bagat in gura ceva ce nu trebuia si mi se pare ca a mai trecut o zi cu bine dar nu e asa. Am sa-mi scriu si eu dar presimt ca o sa ma ingrozesc. Te pup si te mai astept pe la mine.