View Single Post
  #34 (permalink)  
Vechi 15 feb 2011, 20:57:47
roxana1985's Avatar
roxana1985 roxana1985 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 27 dec 2009
Locaţie: Medgidia, Anglia
Vârsta: 39
Dieta: Rina
Date: 166cm, 73.8kg
Mesaje: 381
Aprecieri acordate: 29
Am fost apreciat(a) de 61 ori in 32 mesaje
Implicit Re: Jurnal Mentinere Roxana1985...Am primit aripi acum invat sa zbor...

Citat:
Anterior postat de andra_aly Vezi mesajul
Hello Roxy Ce mai faci? Tot la mentinere, nu?
Eu am pus ceva pe mine, maine o sa ma cantaresc neaparat ca am cam amanat dar oricum , nu cred ca e grav mai ales ca m-am mentinut de sarbatori cu mai mult de o luna de rasfat total...si tocmai acum sa pun pe mine
Dar imi revin eu, ca de fiecare data
Te mai asteptam pe aici
Buna Andra, ce sa fac din pacate v-am cam neglijat, m-am angajat la un magazin de hainute si am un program cam lungut, v-am urmarit din umbra dar nu am mai stat prea mult la discutii pe-aici, eu ma mentin desi am un stil de viata normal dar fara excese.Un lucru ciudat este ca desi la kg sunt la fel am slabit in centimetri si-mi cade verigheta si inelusul de logodna.Sotul e cam supi din aceasta cauza si a spus ca mi le lipeste de deget. O sa incerc sa intru mai des sa stau de vorba cu voi acum ca am terminat si cu sesiunea la facultate, din fericire cu brio Nu-ti fa griji , in legatura cu mentinerea, eu de sarbatori am slabit desi am papat mai mult ca de obicei , dupa revelion aveam 48kg, dar am ajuns iarasi l 49-50 depinde de retinerile de apa(retin foarte usor apa daca pap ceva mai sarat)si asta ca am vrut eu 48 era prea putin Te pup si mai vb!
__________________
06/05/2017- 73.8 start
August 2017- target-15kg
Răspuns cu citat