View Single Post
  #34 (permalink)  
Vechi 21 mar 2011, 14:25:33
giumbitza's Avatar
giumbitza giumbitza este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 02 mar 2011
Locaţie: firenzze(iasi), Italia
Vârsta: 37
Dieta: rina
Date: 163cm, 74kg
Mesaje: 404
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnalul Giumbitzei bubulina :) o slabutza in devenire

Citat:
Anterior postat de orhidee Vezi mesajul
Buna dimineata, draga mea!
Am vazut ca mi-ai cerut o cerere de prietenie, am acceptat-o si acum am intrat pe jurnalul tau sa vad care-i povestea ta!
Am vazut ca ai fost colega cu Ana... Asta e cea mai buna recomandare... Ana este o fata minunata! Si cred ca si tu!
Pt a slabi vad ca tii Rina... ai facut cea mai buna alegere! Dupa parerea mea Rina este cea mai buna dieta... nu te infometezi si nu-ti refuzi aproape nimic (daca stii cum sa-ti faci meniurile). Eu am slabit cu Rina 15 kg in 3 luni ... abaterile au fost mici si rare, dar au fost!
Iti doresc mult succes cu Rina! Esti o fata frumoasa (am vazut pozele) si ar fi tare pacat sa nu slabesti! In primul rand nu ti-ai ierta tu tie asta!
Multumesc mult pentru incurajari,si da,am fost colega cu ana de facultate amandoua ne luptam cu kg.diferenta e ca eu am si un copil care m-a lasat cu muuuulte kg si muuuulte vergeturdar sper sa scap eu de ele,ms inca o data si poate mai vb
giumbitza, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1946 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1429 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 655 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]