View Single Post
  #3419 (permalink)  
Vechi 24 mai 2011, 10:30:29
rainbow's Avatar
rainbow rainbow este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 15 sep 2010
Locaţie: Constanta, Romania
Vârsta: 38
Date: 168cm, 103.5kg
Mesaje: 4.946
Aprecieri acordate: 6.039
Am fost apreciat(a) de 2.164 ori in 777 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 90-100 kg

Citat:
Anterior postat de Animis23 Vezi mesajul
Raspunsul este nu. Am tinut multe diete si nu prea cred in niciuna propriu-zis...ba ca poti sa mananci orice, ba ca nu ai voie sa mananci nimic.
Momentan incerc sa ma abtin de la combinatii considerate periculoare(proteine - carbs) sau alte de-astea...si sa nu mananc foarte mult. Chestia e ca mananc mult(fata de cat mi-as pune eu in farfurie) dar cu calorii putine. Adica mi-am dat seama ca e posibil sa nu fi slabit bine pana acum pentru ca atunci cand faceam alegeri inteligente mancam mult mai putin de 1100 de calorii pe zi. Si saptamanile astea m-am straduit sa trec peste. Mi-am schimbat mult stilul de viata(iau gustari organizate, nu mai mananc tot timpul cand trec prin fata frigiderului) si incerc sa nu mai mananc fructe seara(un obicei de-al familiei).
Bine, in ultima vreme nu mi-am mai ingaduit nici mici scapari, dar cred ca o sa-mi fac un sistem de premiere lunea, sa mananc ceva mai ... cu greutate or something, care mi-ar placea mie mult.
Poti sa imi vezi meniurile. Nu mananc cel mai corect de pe planeta
Ai vreo sugestie de dieta pentru mine?
Eu am tulit-o la epilat, revin in 30 de minute maxim. Tu ce dieta tii?
Nu tin nici o dieta..bine..nu tineam..tot asa..incercam sa invat ce sa mamanc..adik cum sa le combin...mai trag cu ochiu pe la meniurile voastre..si ma saturam mult mai repede decat dak as fi mancat nesanatos..
zilele astea am cam mancat din toate,,.bine cat am putut...si cate putin....sport n-am reusit sa fac..decat mers pe jos..adik shoping..cascat gura prin oras..
azi ma duc la shopping cu sotul..mai pe dupa-amiaza..deci o sa fac nitica miscare..
culmea...acum toata lumea imi sare in cap sa mananc..sa ma pun pe picioare..sa las regimurile...persoane care inainte ma certau k sa nu mai mananc atat...k o sa ma fac cat China..
adevarul este k zilele astea am pofta mai mare de mancare k imi astept "musafirii"
cam atat..
si eu am programare joi la pensat si epilat..si maine ma duc la intretinere la unghii..de abia astept