Subiect: Clubul Atkins
View Single Post
  #3463 (permalink)  
Vechi 21 feb 2013, 10:25:10
mateod's Avatar
mateod mateod este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 19 apr 2012
Locaţie: ---, Romania
Date: 166cm, 84kg
Mesaje: 200
Aprecieri acordate: 56
Am fost apreciat(a) de 59 ori in 54 mesaje
Implicit Re: Clubul Atkins

Citat:
Anterior postat de mara_merkel Vezi mesajul
Buna Teo,

Din pacate am racit foarte tare,mi-e foarte rau...Stau in pat toata ziua, iau pastile si mananc foarte mult...Am pus la loc toate kg pana la 64kg...Dar mai bine sa imi revin mai repede si sa ma pot duce din nou la sala.Nu imi place sa stau la pat ca o batrana.
Nu e bine sa faci pauze asa de mari de la sala.O sa iti fie foarte greu cand o sa mergi din nou ...Incearca sa te mobilizezi si sa mergi la sala, o pauza atat de lunga te va face sa renunti definitiv la sala.Poti face mai putin ,tot e mai bine decat deloc O sa vezi ce bine o sa te simti daca reusesti sa faci cat de putina miscare.Fa-ti un obicei de a te duce de 3 ori pe saptamana.
Pupici
Salutare draguta,
off, off ai grija de tine, e bine ca poti sa stai acasa, trateaza-te, ia si vitamine, cateva zile dupa ce trece raceala nu cred ca ar fi indicat sa mergi la sala, in general organismul e slabit. Ai rabdare, nu e capat de tara acuma.... Kg acelea in mare e apa retinuta, relaxxx
Cu pauza o fi bine, nu o fi...simteam nevoia..am tot citit pe site ca multe fete fac acasa diverse filmulete, am incercat intr-o zi, dar la mine nu merge asta, daca nu e lume sa faca langa mine si antrenorul live nu are farmec.. Sa vedem, ce mai visez...
Insanatosire grabnica!
__________________

Daca vrei cu adevarat POTI!
Răspuns cu citat