View Single Post
  #35 (permalink)  
Vechi 22 iul 2010, 06:26:22
minouse's Avatar
minouse minouse este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 05 iun 2010
Locaţie: Sibiu/Cambridge, Anglia
Vârsta: 30
Dieta: personalizata
Date: 165cm, 50kg
Mesaje: 479
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Ati intalnit multi barbati nesimtiti?

Citat:
Anterior postat de blondi Vezi mesajul
intamplarea care m-a marcat cel mai mult, si care m-a scarbit pur si simpu (imi creste tensiunea si acum cand imi aduc aminte) este urmatoarea :
aveam in jur de 11-12 ani.am fost un copil normal, nu eram vreo superdotata ca sa par mai mare decat eram de fapt. eram chiar f slabuta si fara forme, in fine eram un copil normal de 11-12 ani, si eram imbracata si normal nu ca un copil al strazii
m-am dus impreuna cu parintii mei in mamaia, sa facem plaja.inainte sa intram la piscina trebuia sa mergem sa isi cumpere tata sort.am intrat noi in magazin, ei se tot uitau si nu se hotara tata pe care sa il ia, eu deja ma plictisisem asa ca am iesit in fata magazinului si am inceput sa ma uit prin vitrina.
ei bine, in momentul ala a venit langa mine un barbat.avea in jur de 45 de ani cred.m-a intrebat ceva dar eu nu am inteles exact ce. ma gandeam ca m-a intrebat cat e ceasul sau altceva asa ca m-am intors spre el si am zis : poftim? m-ati intrebat ceva? la care el : da. te-am intrebat daca vrei sa-ti fac sex oral. eu m-am facut rosie la fatza.am intzepenit pur si simplu si imi amintesc doar ca am zis : pleaca de aici! si am fugit in magazin. nu i-am spus nici mamei mele nici tatalui meu, ca nu stiu ce s-ar fi intamplat.cred ca tata il omora
imi cer scuze ca am reprodus aici ceea ce mi-a zis.
Doamne ce nenorocit, asta merita inchis pe viata(dar nu la noi in Romania, ca in puscariile de la noi e ca la hotel). Intr-o inchisoare de-aia de maxina siguranta sau macar batut mar sa nu se mai poata tine pe picioare vreo 2 saptamani dobitocu' (scuzati limbajul, dar chiar m-am enervat )
Poate n-o fi bine sa vorbesc asa, ca la ce varsta avea atunci nici nu stiu daca mai e in viata
__________________
People aren't looking for the meaning of life as much as they are looking for a reason to live
Răspuns cu citat