View Single Post
  #3501 (permalink)  
Vechi 11 feb 2012, 09:28:58
diagio's Avatar
diagio diagio este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 29 iun 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 44
Dieta: hipo
Date: 165cm, 67.8kg
Mesaje: 3.284
Aprecieri acordate: 6
Am fost apreciat(a) de 41 ori in 31 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (IV)

Citat:
Anterior postat de rommyna Vezi mesajul

Pe la sfarsitul lunii noiembrie ajunsesem si eu la concluzia asta. Eram la un pas de depresie fiindca lucrurile nu erau exact cu as fi vrut eu, cum m-am asteptat eu sa fie. Nici acum nu sunt toate roz, dar am inteles ca trebuie sa muncesc ca ele sa fie bine. Asa ca la 2 saptamani il iau pe sotior de mana si mergem la film, ma intalnesc cu prietenele mele, incerc sa ma vad si cu alti oameni.
Cateodata ne lasam "prinse" in acest carusel: casa-servici, dar depinde de noi sa ne facem mici bucurii ca lumea noastra sa fie frumoasa.
Ace of Base-Beautiful Life - YouTube
e adevarat....ca numai de noi depinde sa ne facem viata mai frumoasa...si sa invatam sa ne bucuram de lucrurile marunte....si sa mai incercam sa iesim din rutina asta de zi cu zi....
__________________
Jurnal diagio
" Suntem ceea ce mancam"
diagio, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1831 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1314 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1315 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]