View Single Post
  #3540 (permalink)  
Vechi 28 ian 2011, 12:56:44
tanase ana's Avatar
tanase ana tanase ana este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt în trecere...Slabuta in trecere
Merite:
 
Data înregistrării: 14 aug 2010
Locaţie: Bacau, Romania
Vârsta: 36
Dieta: personalizata
Date: 167cm, 80kg
Mesaje: 10
Aprecieri acordate: 1
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Smile Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg

Citat:
Anterior postat de Tzontz Vezi mesajul
Buna dimineata,
Imi pare rau sa aud ca cam frectie la picior de lemn (in ceea ce priveste celulita) dar macar o piele fina tot e ceva mai ales cand mergem la plaja.
M-am uitat la cat ai slabit tu si la cat vrei s-ajungi si m-a impulsionat si pe mine. Cand aratam bine, bine aveam 58 de kg dar acum mi-a fost frica sa-mi pun drept tinta 58 de kg si mi-am zis ca ar fi super daca as reusi macar 62. Dupa ce te-am vazut pe tine mi-am zis " de ce nu ?" Asa ca o sa-mi modific tickerele (si pe cel cu perioada- plec in concediu pe 9 iulie drept pentru care o sa-mi stabilesc zi de final 8 iulie). Sper sa reusesc. Multumesc.Tine-ne la curent cu evolutia ta. Cel putin eu te voi urmari cu mare interes.
Spre deosebire de tine eu nu am fost o slabuta niciodata dar nici nu treceam de 70 de kg,oscilam intre 64-67,dar dupa ce m-am casatorit si am luat anticonceptionale dupa ureche m-am ingrasat mult plus o alimentatie dezastruoasa...din cauza kilogramelor si menstruatia imi venea o data la 3 luni,la un moment dat s-a produs ceva in creierul meu si am zis STOP.de la inceput mi-am propus sa slabesc incet dar sigur asa ca nimeni nu m-a mai oprit.acum ma simt fff bine,ce sa mai zic ca si sotul e mai atras de mineoricum era si inainte,da totusi acu e mai bine.mult succes si tie