View Single Post
  #355 (permalink)  
Vechi 29 iun 2010, 22:53:34
goia's Avatar
goia goia este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 29 mai 2010
Locaţie: Pitesti, Romania
Vârsta: 45
Date: 157cm, 83kg
Mesaje: 61
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 2 ori in 2 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg

Salutare fetele! Revin s eu dupa o pauza de vreo zece zile in care mi-am cam facut de cap. Reusisem sa ajung la 79,9 si acum am 80,2 dar nu mai schim b tikerul ca m-am hotarat sa fiu iar fata cuminte si sa ma tin de dieta. Problema afost ca la vreo sapt de cand am inceput sa tin dieta am zis ca nu ar fi rau sa fac ceva sport si am trecut la treaba...aerobic.Nu pot sa explic in cuvinte febra musculara care am facut-o.3 zile nu am putut iesi din casa ca eram ca batuta deci vreau sa spun ca nu cred ca a ramas vreun muschi nefolosit. Iar eu de suparare ca ma dor toate madularele m-am recompensat cu ceva dulce.si am vazut ca era bun si nu m-am putut opri pana nu m-am ingretosat dar spre multumirea mea nu s-au vazut prea mult efectele nefaste la cantar. In schimb la haine imediat am simtit cum apare o burta umflata de sub tricou. Dar de azi am inceput iarasi....si tot de azi am venit pe forum ca sa capat incurajari ....nu neaparat in mod direct ci mai ales citind marturii de-ale slabutelor care au reusit , primesc curajul necesar si incredere ca se poate.