Subiect: Jurnal Alina82
View Single Post
  #3553 (permalink)  
Vechi 19 apr 2011, 12:40:50
Nemo's Avatar
Nemo Nemo este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţ cunoscătorSlăbuţ cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 18 nov 2010
Locaţie: Le Cannet, Franta
Vârsta: 55
Dieta: Dukan
Date: 179cm, 87kg
Mesaje: 3.894
Aprecieri acordate: 1
Am fost apreciat(a) de 298 ori in 161 mesaje
Implicit Re: Jurnal Alina82

Citat:
Anterior postat de Alina82 Vezi mesajul
MESAJ PT STILISTUL MEU...k doar o diva k mine tre sa aibe si stilist
domnul stilist...mai baga si matale pe aici niste tinute in care crezi k subsemnata ar arata senzationalvreau asa o tinuta de seara fabuloasa dar nu foarte eleganta...si poi chestii care sa mearga eventual si pe zi si seara k nu se stie cat o sa ajung aks...in curand va trebui sa merg din nou la shoppinguit pt vacantza....si cum ma stiu tampa am zis sa cer parerea dinainte asa nu mai aud comentarii negative la intoarcerein traducere ar insemna...plssss help me...k am inceput sa ma crizez...nu mai imi place nici o haina si nik nu mi se pare potrivit pt vacanta...am impresia(si stiu k e piticul)k nu o sa arat deloc senzational si sexy...asa k astept sugestiile mariei voastre care par mereu a ma scoate din rahat
O diva ca tine ar trebui sa stie ca nu exista tinuta cu care sa te vanturi incoace si incolo toata ziua, apoi sa te duci cu ea la party sa faci ravagii.
Asa ca dupa ce stabilim pretul consultingului (ieftin, foarte ieftin...dar ar manca si gura mea ceva ), eu recomand asa ceva peste zi, mai casual:


tinand cont de faptul ca va fi deja vara.

Seara, daca tot isisti cu negrul...:



sau mai flashy:



Sincer, nici asta nu ar arata urat:



Astea sunt tedintele la ora actuala.
Revin si cu tinuta de zi cu pantaloni si bluze, desi aici esti un caz complicat - cum sa gasesc ceva de vara, usor, care sa ascunda bratele si picioarele tale respingatoare???
Nemo, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 2067 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1550 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]