Subiect: Clubul Atkins
View Single Post
  #3627 (permalink)  
Vechi 02 apr 2013, 11:33:56
mara_merkel's Avatar
mara_merkel mara_merkel este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 26 nov 2009
Locaţie: den haag, Olanda
Vârsta: 35
Dieta: dieta personalizata
Date: 167.5cm, 67.7kg
Mesaje: 440
Aprecieri acordate: 165
Am fost apreciat(a) de 225 ori in 165 mesaje
Implicit Re: Clubul Atkins

Citat:
Anterior postat de mateod Vezi mesajul
Buna dimineata slabute,

Ce mai faceti?
Ade, cum mai esti, merge treaba, cum e noua dieta?
Mara, ai mai slabit? Vine curand concediul. Ma bucur ca nu ai mancat noaptea sper sa fi reusit si in week-end.
Eu sunt intr-o dezorganizare totala, iar cu mancarea am inceput sa ma rasfat cu diverse chestii, cioco cu alune (daca n-ar fi ciocolata nu cred ca as avea treaba de alte dulciuri), aseara cartofi prajiti..etc Cel putin incerc sa controlez cantitatea, nu a mancat mult. Sport nu am facut..., abia aseara am reusit 40 min tae bo cardio. Cremele mele, iar le ignor...
Sper sa nu vina vremuri grele..incerc sa ma adun, din nou si sa revin la un ritm ok.
Va pup,
Buna Teo,

Nu am mai slabit Teo pentru ca nu am mai tinut nici un fel de regim .De mancat noaptea nu pot sa ma laud decat cu 2 nopti saptamana trecuta inainte de weekend.Acum ca a trecut si Pastele sper sa reusesc mai multe zile din saptamana asta.Daca reusesc sa sar masa nocturna cu siguranta voi vedea si rezultate pe cantar/la haine.
Sper sa nu vina vremuri grele la tine.Macar ai grija la cantitati si incearca sa te mentii.E ok daca ai sarit doar cateva zile de crema,macar sa te dai de cateva ori in fiecare saptamana ca sa observi cum evoluaza silueta.Felicitari pt sportul de aseara!
Eu am mancat cat un urs apoi topaiam prin casa de atata energie nefolosita,ma simteam ca un copil care este fortat sa stea cuminte.La sala era inchis asa ca am adormit asa... probabil surplusul de energie s-a depus pe burta/fund.Ma bucur totusi ca imi vine sa ma misc dupa multa mancare si nu sa dorm.Cred ca asta e unul dintre motivele pentru care nu sunt super grasa.Azi sigur o sa ajung pe la sala.Sa vad poate ajung un pic mai devreme ca sa pot lua cina mai devreme.
Maine mergem amandoua la sala, da??Miercuri e ziua mea preferata fiindca am lectii cu antrenorul ala din visele mele.E si ziua in care trag cel mai mult de mine.

O zi frumoasa!
Pupici
__________________
The difference between reaching your goal and not reaching your goal is equal to the difference between doing and trying.

"If you fail to plan,you are planning to fail"
Benjamin Frenklin
Răspuns cu citat