View Single Post
  #3628 (permalink)  
Vechi 06 aug 2010, 20:22:14
angela av's Avatar
angela av angela av este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 15 apr 2010
Locaţie: hateg, Romania
Vârsta: 57
Dieta: fara dulciuri,multa miscare,fara mese dupa ora 18,multa apaplata,fara sucuri..etc...................
Date: 164cm, 59kg
Mesaje: 6.274
Aprecieri acordate: 11.284
Am fost apreciat(a) de 5.424 ori in 1.538 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 03

Citat:
Anterior postat de rosalinda Vezi mesajul
Pana si eu am auzit si am venit repede sa dau raportul - de dieta nu m-am tinut, ca n-am mancat, nici macat apa nu am baut. Sunt obosita, dar ma odihnesc la noapte.
Sotul e bine, ca dupa operatie, dar este bine. In final nu l-a u mai operat miercuri seara ca a intervenit o urgenta si dupa ce ne-au tinut in asteptare (el la pregatire, eu in sala de asteptare) pana la 1 noaptea au decis sa amane operatie pentru dimineata. Am plecat acasa, m-am spalat, m-am bagat in pat si m-a sunat ca il opereaza. Asa ca fuga la spital la 4 dimineata ca sa-l opereze abia la 7, ca a venit o alta urgenta.
In final, operatia a decurs ok, nu au fost probleme, dar pe seara a facut un blocaj urinar si a inceput sa se umfle abdomenul si sa sangereze. Pana pe la 1 noaptea s-a rezolvat s-a rezolvat, ca daca nu trebuiau sa-i refaca cusaturile.
Important este ca acum este foarte bine. Chiar spunea medicul ca daca merge in continuare asa vine acasa duminica.

Voi ce ati mai facut ?! Nu ma apuc sa citesc din urma ca ma apuca dimineata aici si chiar nu pot sa stau 3 nopti la rand fara sa dorm
Rosalinda de ce a fost operat sotul tau? Multa sanatate....si recuperare usoara si grabnica..