View Single Post
  #3637 (permalink)  
Vechi 22 mai 2012, 13:07:37
Rallara's Avatar
Rallara Rallara este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 09 feb 2012
Locaţie: Edinburgh, Anglia
Vârsta: 38
Dieta: South Beach
Date: 172cm, 91.2kg
Mesaje: 7.366
Aprecieri acordate: 3.894
Am fost apreciat(a) de 3.171 ori in 1.682 mesaje
Implicit Re: Jurnalul studentei ocupate(sau nu) - Animis23

Citat:
Anterior postat de Animis23 Vezi mesajul
La sfarsitul lui iunie vin sa ma uit de apartament. Pe 4 iulie incep (sper, daca nu intervine nimic neprevazut).

Raportez o zi buna pana acum, mi-am facut si sportul - fire 30 si sculpt 30, am facut si chestionarul pentru licenta si l-am trimis pe unde trebuia, si sper sa gasesc cheful necesar sa mai fac niste chestii azi.

Diseara, ca in fiecare marti, mergem la film Dark shadows...de-abia astept sa il vad, desi e, probabil, o porcarioara. Sper sa nu mananc prostii pe acolo si sa ma abtin. Trebuie sa stau toata ziua cu gandul la balul de absolvire poate ma motiveaza chestia asta.
Vizionare placuta la film... The Raven nu te tenteaza? E cu senzatii tari... eu ar trebui sa merg cu olita dupa mine la el.
Spor la cautat... ai de unde alege.
Muta-te aici in cartier cu mine.
__________________
Rallara, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Rallara, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2253 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1736 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1220 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]