View Single Post
  #364 (permalink)  
Vechi 27 sep 2012, 14:10:58
supermire83's Avatar
supermire83 supermire83 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 01 iun 2012
Locaţie: venezia / deva, Italia
Vârsta: 41
Date: 162cm, 82kg
Mesaje: 1.703
Aprecieri acordate: 686
Am fost apreciat(a) de 536 ori in 445 mesaje
Implicit Re: Jurnal roxanici8585 - Primul pas spre o viata mai buna...

Citat:
Anterior postat de roxanici8585 Vezi mesajul
vin si eu la party ..... inchid aici tot, ma dau bolnava (oricum am luat o raceala de abia stau in picioare ... si cum e sf de luna nu imi permit sa stau acasa) si vin .....
voi stati in venetia, venetia? ce ti-ar placea sa faci sau mai bine ce cauti?
si eu ma fac cu epilatorul sau cand reusesc sa o prostesc pe matusica cu ceara .....
la inceput ma faceam cu lama dar am facut o mica padure tropicala pe mine asa ca am dat pe epilator si ceara si am vazut ca incep sa se rareasca ...
te pupicesc si party placut
nu stau chiar in venezia, la scorze, vreo 12 km de venezia.....orice....mi-am cautat peste tot locul, am pus anunturi si pe net, am fost si la agentii si nimic, majoritatea imi cereau experienta,...chiar si la curatenie....eu n-am exerienta ca aici in italia n-am lucrat nimic, in tara am fost contabila si economista....dar aici e mai greu sa-mi gasesc in domeniul meu...asa ca am cautat si in alte domenii, la hotel, restaurante, chiar si fabrici si curatenie

ms scumpo...ma petrec singura...desi as merge la o disco hiihihih
__________________
Jurnal Mirela

Fericirea este un fluture, care, atunci cand este urmarit, este intotdeauna la un pas de a fi prins, dar daca stai linistit, se poate aseza pe tine!