View Single Post
  #3648 (permalink)  
Vechi 02 nov 2010, 13:49:53
david's Avatar
david david este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 13 iul 2010
Locaţie: Barlad, Romania
Vârsta: 44
Dieta: Alimentație sănătoasă la ore fixe !!
Date: 165cm, 73.2kg
Mesaje: 5.231
Aprecieri acordate: 4.973
Am fost apreciat(a) de 1.685 ori in 437 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 05

Citat:
Anterior postat de crina38 Vezi mesajul
acum e in tara ca nu mai au nici aia de treaba
nici nu stiu dc sa ma bucur sau sa ma intristez..Adica imi convine ca e langa noi, dar era bine si cu banuti mai multi
Aici a dreptate si daca nu sunt bani e rau

Citat:
Anterior postat de crina38 Vezi mesajul
pai nu trebuie decat sa te uiti la semnatura Fulgutei...cu vaca amenintatoare si cam iti dai seama cum suntem
Bine ai venit la club!!
Asa patesc si eu de cate ori vad vaca Fulgutei ma apuca un ras de vreo 2 min,cine m-ar vedea razand singura ar spune ca sunt nebuna

Citat:
Anterior postat de Fulguta Vezi mesajul
Hai ca voi va chinuiti sa slabiti ,si eu cu al meu ne chinuim sa ne ingrasam la loc ! Sper sa ne potolim un timp ca nu-l vad bine pe al meu deloc,a slabit 12 kg in 2 saptamani de la stres si nu se opreste din slabit ! Cand l-am suit pe cantar azi mi-a stat inima ,acum 2 saptamani avea 84 kg si azi avea 72 kg !

Iubita incerc din rasputeri sa o fac frumoasa si vad ca pana acum am reusit !

Mai da sincer sunt indragostita ,seamana foarte mult cu un catel ce l-am avut mai demult la curte ,cred ca de aceea !
Chiar ma ingrijoram ,nu stiam ce e cu tine ,acum m-am linistit,ai grija de puiul tau ,sper ca totul sa fie bine
david, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2147 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1630 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1631 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]