View Single Post
  #3684 (permalink)  
Vechi 07 iun 2011, 18:13:47
effegi's Avatar
effegi effegi este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 22 ian 2010
Locaţie: Iasi, Romania
Vârsta: 43
Dieta: Rina
Date: 167cm, 66.3kg
Mesaje: 637
Aprecieri acordate: 5
Am fost apreciat(a) de 10 ori in 9 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea VIII

Seara buna gagici!! Eu se pare ca nu reusesc sa imi mai tin fundul pe scaun si sa va citesc caci nu stiu cum s-a facut dar sunt fulll de treaba. Este sfarsit de an scolar si am enorm de multe lucruri de facut plus strunful ma zapaceste toata ziua ca vrea afara.
Vento si Loly ma alatur voua sa imi primesc si eu maturita de la TinAlexa caci din pacate pentru mine duminica si luni am calcat mult stramb. Nu stiu ce a fost cu mine dar am avut o pofta de sticksuri, ciocolata, chipsuri, nici nu imi vine sa ma gandescDe astazi sunt cuminte, dar nu pot sa spun ca imi pare foarte tare rau caci mi-am facut poftele si acum sunt linistita. Merg inainte
Loly sa te ajute Dumnezeu la operatie!!!!
Alesiana ce frumos ca ai gradina ta cu de toate, bravo, deci ai productie eco!! Te pup!!
TinAlexa si mie imi place cioclata dar mananc 27g pe zi dupa pranz. Uneori nu neg as mai manca dar ma abtin la 3 patratele
Alla cum merge scoala?
Coderamy ce iti face pustiul, tot cu pozne?
Alesiana si Vento bravo pentru kg pierdute!!!!
__________________
Daca gasesti un drum fara obstacole, probabil ca drumul acela nu duce nicaieri(J. F. Kennedy)
effegi, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1834 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1317 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1318 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]