View Single Post
  #3701 (permalink)  
Vechi 05 iul 2011, 07:17:31
alinutza14's Avatar
alinutza14 alinutza14 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 16 apr 2011
Locaţie: bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: rina's 90
Date: 165cm, 68kg
Mesaje: 290
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 3 ori in 3 mesaje
Implicit Re: Rina 90"s (etaj VII)

Citat:
Anterior postat de Verandreea Vezi mesajul
salutare dragele mele
cum sunte-ti? eu bine am terminat experimentele si nu cu mare rezultat cum ma asteptam dar tot e bine
bun venit fetelor noi si la cat mai multe kg in minus
bine ai revenit.chiar ma intrebam de ce nu te mai vad pe aici .am creyut ca ne+ai parasit,nu am stiut ca ai avut examene.oricum felicitari pt reyultate.
Citat:
Anterior postat de mireea Vezi mesajul
neata scumpelor! mi-a fost dor de voi! daca ati observat bine am lipsit 2 zile
dupa cum va spuneam ,simbata a fost ziua sotului si am stat pe proteine,iar duminica urma sa tin ziua de apa...dar cu regret tot am tinut zi de proteine...
sper sa nu va dezamagesc,insa nu am avut alta iesire din situatie,caci duminica au venit mai multi oaspeti ca simbata si toti ma intrebau :"de ce nu maninci si tu?"...si mi-a fost rusine sa stau sa dau explicatii in fata tuturor ca eu stau acum la o dieta,cred ca ma intelegeti...acum sper sa nu ma certati prea aspru( desi nu cred sa nu fi trecut si voi prin asemenea momente...daca gresesc,cer scuze!!!) si va rog sa ma intelegeti... un lucru e cert insa.ca am papat nu mai mult de 1200 cal,macar acest aspect l-am respectat deja astept sa ma lamutiti,sa tin ziua de apa azi sau continui cu amidon?va imbratisez calduros pe toate
sincer eu stiam ca e obligatoriu ca ziua de apa sa fie dupa cea de vitamine si continuata cu cea de proteine.
Citat:
Anterior postat de Madalina Nenciu Vezi mesajul
Bea ceai de crusin iubita; Eu beau in fiecare seara si nu mai am probleme!!
De felul meu am probleme cu digestia, inainte sa beau ceai de crusin faceam destul de rar: 1-2 ori pe saptamana; nici nu-ti inchipui ce senzatie nasoala era!!
Acum, ma simt mult mai bine!!
eu beau in foecare seara ceai chinezesc verde anti-adippos care mAajuta tare mult si e f eficient.