View Single Post
  #3718 (permalink)  
Vechi 23 feb 2012, 15:35:58
rainbow83's Avatar
rainbow83 rainbow83 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 17 mar 2011
Locaţie: wuppertal, Germania
Vârsta: 41
Date: 168cm, 70kg
Mesaje: 642
Aprecieri acordate: 2
Am fost apreciat(a) de 9 ori in 8 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)

Citat:
Anterior postat de alinamar Vezi mesajul

Buna!
Ce sa fac...ma invart si eu pe aici..incerc sa gasesc o noua motivatie, mai ales pt ca vine primavara....si eu tot mareee sunt
Felicitari pentru sarcina! Cum e sa fii graviduta a doua oara?? Cate saptamani ai?
Copilul meu e bolnavior acum...a avut rosu un gat cu febra mare 2 zile, din pacate ii dau antibiotice si cred ca urmeaza o diaree de la ele..asta desi i-am dat probiotice... Al tau ce mai face? Cred ca a crescut acum.
Te pup!!
a fost bine si adoua oara, cat a fost! acum sunt insarcinata a patra oara si totul e ok. pana acum nu am simtit ca am fost gravi, dar de acum isi face aparitia burtica. am 12 saptamani acum. Lucas e ft bine, nu a fost bolnav pana acum si sper sa nu fie, face o gramada de nazbatii si cateodata as vrea o ora de liniste, dar nu am unde sa-l duc deocamdata, nu il primeste la gradi. oricum ma solicita la maximum, nu stiu de unde are atata energie ca as lua si eu.
imi pare rau ca Darius este bolnavior, ii trimitem pupici sa se faca bine repede
rainbow83, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1907 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1390 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 874 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]