View Single Post
  #372 (permalink)  
Vechi 14 feb 2012, 00:14:51
Chriselle's Avatar
Chriselle Chriselle este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 01 feb 2011
Locaţie: Oslo, Norvegia
Vârsta: 39
Dieta: Hipo
Date: 167cm, 64.2kg
Mesaje: 1.328
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal: NU total anorexiei, subnutritiei, regimurilor prostesti - Deadcountess

Citat:
Anterior postat de deadcountess Vezi mesajul
Merge bine, lucru de cad in cap, azi sunt de garda si avem medici stagiari noi si e haos pe aici.

Sushi i-am cumparat si scria pe eticheta, dar am mai cumparat si de la alte firme si caloriile sunt tot pe acolo, deci probabil nu gresesti prea mult daca ii introduci pe cei pe care i-am pus eu.

Tu ce mai faci? Unde ai fost la sushi? Aici nu avem restaurant cu sushi mi-e dor de Oslo (dar numai din punctul asta de vedere )
I-auzi cat de tare. Ce mi-ar fi placut sa fiu si eu unul dintre stagiari Chiar, e greu sa te specializezi pe ceea ce vrei? Ce stii despre asta?
Of, de-as intra si eu la medicina promit sa nu ma plang oricat de greu mi-ar parea si o sa fac tot ce pot sa fiu printre cei mai buni
Eu am luat sushi de la un restaurant de pe langa mine, Fusion se cheama. Da sa nu intri pe pagina lor ca mi-a zis cineva ca aveau un virus urat la ei pe pagina... Eu ma uit doar in pliantul pe care mi l-au lasat in posta.
Sa stii ca inainte nu ma tenta sushi deloc, pentru ca mie nu imi place orezul. Sau atunci ziceam eu ca numai in sarmale il pot manca, da uite ca am descoperit ca si sub forma de sushi e delicios. Nu stiu cat de buni sunt pentru dieta, da acum deja am comis-o deci trebuia sa intreb inainte. Oricum, am de gand sa mai repet acest "pacat"
__________________
De vorba cu Mr. J
Răspuns cu citat