View Single Post
  #3726 (permalink)  
Vechi 23 feb 2012, 16:34:15
ana303maria's Avatar
ana303maria ana303maria este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 19 mar 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 41
Dieta: Scarsdale
Date: 165cm, 90.3kg
Mesaje: 850
Aprecieri acordate: 13
Am fost apreciat(a) de 41 ori in 20 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)

Citat:
Anterior postat de rainbow83 Vezi mesajul
a fost bine si adoua oara, cat a fost! acum sunt insarcinata a patra oara si totul e ok. pana acum nu am simtit ca am fost gravi, dar de acum isi face aparitia burtica. am 12 saptamani acum. Lucas e ft bine, nu a fost bolnav pana acum si sper sa nu fie, face o gramada de nazbatii si cateodata as vrea o ora de liniste, dar nu am unde sa-l duc deocamdata, nu il primeste la gradi. oricum ma solicita la maximum, nu stiu de unde are atata energie ca as lua si eu.
imi pare rau ca Darius este bolnavior, ii trimitem pupici sa se faca bine repede

A 4-a oara??? Si eu am 3 sarcini pierdute, dintre care ultima, in trim 2. Trombofilia cumva? Unde ai zis sa intru sa citesc, sa vorbi despre asta?
Mult succes in continuare, sarcina usoara si la termen cu un bebe super sanatos si mancacios si vesel!!!!
ana303maria, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2160 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1643 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1386 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]