View Single Post
  #3728 (permalink)  
Vechi 02 apr 2014, 09:39:20
CCristina D's Avatar
CCristina D CCristina D este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 14 oct 2012
Locaţie: Sighisoara, Romania
Vârsta: 36
Dieta: RINA...the end
Date: 165cm, 74.6kg
Mesaje: 4.034
Aprecieri acordate: 5.220
Am fost apreciat(a) de 3.436 ori in 2.551 mesaje
Implicit Re: Jurnalul fericirii... LOREDANA99

Citat:
Anterior postat de LOREDANA99 Vezi mesajul
Buna dimineata!

Astazi mi s-a desfundat nasul, gratie Aspenterului cred, drept pentru care am remarcat o amplificare a mirosului, orice miroase mult mai puternic, de fapt totul s-a amplificat, si fricile si tot... si in masina mi-e mai frica uneori.

Sper sa ma simt mai putin obosita ca am ramas in urma cu treburile casnice, o sa ma ajute si sotul, dar stiti si voi maniera in care fac treaba barbatii...doar ce le place, cand si cum le place, deci mare baza nu am...

Prin urmare am treburi casnice in program dupa-amiaza, printre care si gatit.

Aici ploua, e vremea care ma relaxeaza pe mine

Sa aveti o zi usoara si frumoasa!
Neata bubu

Nu te mai gandi la treburile casnice, da-le-n colo...tu trebuie sa te odihnesti cat mai mult, sa te relaxezi, fara stres...doar esti graviduta
Iar oboseala, din cate stiu eu, e normala cand esti insarcinata (PS...dinc e-am mai citit si eu, nu ca as fi trait pe pielea mea)

Sa ai o zi frumoasa, ca tine
__________________
Jurnal Criss C
CCristina D, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
CCristina D, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2230 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1713 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Acest membru apreciaza mesajul lui CCristina D:
LOREDANA99 (02 apr 2014)