View Single Post
  #3760 (permalink)  
Vechi 06 iun 2012, 19:08:39
VentoFreddo's Avatar
VentoFreddo VentoFreddo este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 11 ian 2010
Locaţie: Braila, Romania
Vârsta: 47
Dieta: sanatoasa personalizata
Date: 174cm, 65.6kg
Mesaje: 17.573
Aprecieri acordate: 7.170
Am fost apreciat(a) de 8.280 ori in 2.421 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea X

Buna,fete Monty!
Azi zi de cruditati..dar eu la md am cam dat-o-n bara,o sa vedeti cand scriu meniul..de fapt nu stiu daca am fost conforma sau ba..sa-mi spuneti voi!
prima gustare(ora 8 jumate)-piure de mar si 3 lingurite in bio+un expresso decoff
md-10.30-o inghetata de soia,fara zahar,cu fructoza...+2 capsuni..cine stie fructoza aia din ce e.ma rog,prietena mea a luat ditai inghe normala cu 3 gusturi,si a tot lipait la ea pana..nu am mai rezistat..am luat una mica de un gust..
gustare 2-ora12-o cafea decoff
pranz-megasalata (un pumn frunze radicchio rosu,o mana zdravana de salata verde,un manunchi de cipollina,ceapa deaia verde,iesita din seminte,juma castravete,vreo 6 ridichi imense,otet de mere,ulei de masline vreo 3 linguri plus 40 gr de migdale intregi)
gustare -acuma cu voi,un castron mare de capsuni dulci(500 gr)+un pumn AGUDE negre+2 cubulete cioco neagra..
cina vor fi tot capsuni,sau agudele..cam 300 gr

Tina,eu la md des fac clatita aia,doar ca o fac cu faina integrala,apa minerala si atata..amestecate pana iese ca smantana,turnate in tigaie fierbinte..gaurita cu furculita,intoarsa,rumenita,unsa cu gem conform(am sa incerc si cu piure de mere golden,am vazut ca e extradulce),beau alaturi lapte de soia sau cafea decoff,si se face in 5 min

Va pup,fetele,ma duc sa mai citesc ce ati scris!
VentoFreddo, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1858 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1341 kcal/zi. Pentru a slăbi 3.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 954 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat