View Single Post
  #3783 (permalink)  
Vechi 23 feb 2012, 16:36:18
moni30's Avatar
moni30 moni30 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 12 iul 2010
Locaţie: baia mare, Romania
Vârsta: 43
Dieta: personalizata
Date: 165cm, 72kg
Mesaje: 5.180
Aprecieri acordate: 1.055
Am fost apreciat(a) de 1.793 ori in 1.110 mesaje
Implicit Re: Jurnalul mamicilor 2011

Citat:
Anterior postat de Fl0r3ntina Vezi mesajul
o sa fac schimb intre proteine si amidon...maine tin amidon..am vb cu soacramea si imi face ciorba de fasole si fasole batuta...sambata tin proteine si mananc ciorba de miel doar cu smantana..fara ou... si friptura de miel(nu prea imi place) si cred ca o sa imi fac o pulpa de pui...iar duminica paste cu sos de ciuperci si smantana si seara tarta cu afine(mi-a facut-o mai dietetica) si prajitura rafaelo(doar o sa gust)...pfoaa cat mai e pana duminica seara)))
acuma ma gandeam si eu...ca duminica am musafiri...si eu o sa fiu la amidon...faptul ca e la mine acasa e bine , zic eu, ma duc , mai vin...si nu se observa ce manac si ce nu
ma gandesc sa fac cartofi cu susan, desi voiam fasole, azi mi am luat din piata....dar o sa fac cartofi, lor, o sa le fac piept de pui innabusit la tigaie,cred ca n-o sa observe ca eu manac numai cartofi si salata... da nu stiu ce ciorba sa fac
as putea face o taraneasca cu legume permise + cartofi..dar ar fi bine cu carne.....nush
__________________
http://forum.slabute.ro/jurnale-slabit-mamici/jurnal-moni30-6220.html

Nu plange dupa trecut....a plecat, Nu fii stresat pentru viitor,... inca nu a venit, TRAIESTE MOMENTUL PREZENT, fa-l sa fie frumos!!!
Răspuns cu citat