View Single Post
  #3802 (permalink)  
Vechi 11 iun 2011, 09:56:32
coderamy's Avatar
coderamy coderamy este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 15 mar 2011
Locaţie: piatra neamt, Romania
Date: 153cm, 66kg
Mesaje: 560
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea VIII

Citat:
Anterior postat de TinAlexa Vezi mesajul
Valeu si aoleu da chiar ca ai de ce sa fi stresata, eu cind ajung la situatie de asta, zic asa: Cristina stai calma, la fiecare problema a ta vei gasi rezolvare si daca nu o gasesti solutia va veni nu panica. Sa le luam pe rind. Pot spune ca asa am reusit au fost si cazuri cind nu puteam sa rezolv in momentul respectiv si a trebuit sa astept atunci este nasol ca stau stresata daca nu se rezolva, dar se rezolva
Usor asa se va rezolva si la tine.

Da aici si pe timpul anului ai tot felul de conferinte organizate de scoala pe diverse probleme cu care se confrunta parinti legat de copii pe timpul anului.
Dar sti ce mi-a placut iarasi foarte mult ca am vazut tatici singuri care au venit sa se informeze, mi-a placut ca desi uni erau cu sotiile linga ei au pus cele mai multe intrebari, oricum rasa masculina din Quebec care au o educatie se implica foarte mult in educatia copiilor lor si in familie, chiar cu treburile casnice, am ramas muta sa vad ca se poate si nu fac comentari de genu pai tu esti mama
Eu nu prea am fost la asa ceva dar am decis sa ma implic si in asa ceva, surpriza de astazi a fost ca eu fac ce spunea tipa doar doua trei chestiute care tine de caracterul meu trebuie sa schimb, defapt incerc ca nu se schimba asta peste noapte

Ma duc sa imi aduc printesa acasa de la gradi, vorbim mai tarziu cind vin cu faimosul meu meniu, unde merit o matura.
foarte frumos ce povestesti tu acolo...din pacate la noi nu stau tb asa pt ca avem mult de recuperat...asta este...ce sa-i facem...
coderamy, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1504 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 987 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 213 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]