View Single Post
  #3821 (permalink)  
Vechi 02 apr 2010, 14:26:40
mvthebest's Avatar
mvthebest mvthebest este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 24 aug 2009
Locaţie: -, Romania
Vârsta: 32
Date: 165cm, 71kg
Mesaje: 13.622
Aprecieri acordate: 9
Am fost apreciat(a) de 59 ori in 49 mesaje
Implicit Re: Jurnal <Mirabella>

Citat:
Anterior postat de viktoria Vezi mesajul
Salutic !! Am citit cele scrise de tine despre banii cheltuiti in zadar p-ru prafurile alea de slabit ... si m-am amintit ca anul trecut am facut si eu asa ceva .. numai ca eu gasisem un anunt intr-un ziar tot cu prostioare de astea de slabit si am dat o suma bunisoara pe niste pastile care nu mi-au ajutat absolut de loc....nu stiu la ce m-am gindit cind am facut asta ... doamne ... ce naiva mai eram .... Apropo de meniul tau ... vrea sa spun ca au dreptate fetele care ti-au scris anterior ... e prea sarac ... nu ai sa rezisti mult asa ... Ei bine ... iti doresc multa bafta si ai toata sustinerea din partea mea !!! pup.
Multumesc pentru vizita
E rau ca mananc mai mult carbo. Dar tot timpul am ajuns la 1000-1200kcal. Eu chear nu ma infolometes...

Aaa si da,sunt niste porcarii prafurile si ceaiurile acelea. Eu una am dat bani degeaba pe ele...
Era bine doar ca imi placea gustul cum erau de ciocolata,vanilie si nush ce fructe..

Dar nah eram si mai micuta si vroiam sa slabesc,doar cu vorba ca nu faceam absolut nimic..
mvthebest, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 2214 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1697 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]