View Single Post
  #39 (permalink)  
Vechi 26 aug 2012, 14:32:44
victoritsa's Avatar
victoritsa victoritsa este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 28 mar 2012
Locaţie: Chisinau, Moldova
Vârsta: 33
Dieta: Alimentatie sanatoasa
Date: 166cm, 56kg
Mesaje: 122
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Ati fost vreodata batute de sotii vostri ?

Salut fetelor ! Sa stiti ca v-am citit tot acest timp, va multumesc pentru sustinere si ca nu ati ramas indiferente la intrebarea mea ... insa n-am avut curajul sa va scriu... eram confuza si inca mai sunt... nu am avut curajul sa plec de linga dinsul... am discutat mult ... si-a cerut scuze pentru ceea ce a facut ... , mi-a zis ca nu-si va ierta niciodata gestul ... ca nu se va mai intimpla niciodata ... ca vrea sa fie totul ca la inceput ...m-a rugat sa-i mai ofer o shansa... si eu am fost de-acord. Multe din voi imi vor spune ca sunt prostutsa ca nu am pic de mindrie... si voi fi de-acord cu spusele voastre, o prietena mi-a zis ca sunt prea buna si ca el se foloseste de asta... poate are dreptate... poate n-ar trebui sa-i ofer aceasta shansa... Dar i-am spus ca e prima si ultima data ... daca se mai intimpla isi ia papuceii si pleaca din viata mea pentru totdeauna.
I-am spus ca scuzele si parerile lui de rau acum nu mai schimba nimic...si ca va avea nevoie de mult timp ca sa-mi recapete increderea...
Răspuns cu citat