View Single Post
  #39 (permalink)  
Vechi 02 sep 2011, 12:09:59
loralin's Avatar
loralin loralin este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 06 aug 2010
Locaţie: Frankfurt, Germania
Vârsta: 51
Dieta: hipocalorica personalizata
Date: 170cm, 106kg
Mesaje: 3.065
Aprecieri acordate: 60
Am fost apreciat(a) de 273 ori in 104 mesaje
Implicit Re: Muzica care va face sa dansati

Citat:
Anterior postat de ella 78 Vezi mesajul
Ce mica e lumea.....storceam tricoul in discoteca pe melodiile astea si-acum ma bate gindul sa mai incerc sa vad de ma tin oasele...am fost si-n concediu acasa in Romania in disco...nu mai e ca pe vremea noastra,maica sunt pustani de 11-12 ani care zici ca au nus-ce suparari ca asculta nuuumai manele.si asa striga la muzica buna zici ca-s tembeli.....cel care are discoteca e prietenul nostru de pe cind eram copii si a pus muzica noastra 80-90-2000...muzica cu care am crescut-o si pe fiica mea de altfel si pe care o adora....si sa vezi fluieraturi de dezacord......doamne nu mai e cea fost....mi-e dor de timpurile alea....Te pooop fata frumoasa...mai vorbim
Comportamentul tinerilor e datorat de ceea ce vad in casa...,si fetele mele chiar de asculta ritmuri actuale,unele imi plac chiar si mie ,insa cu aceeasi placere asculta si muzica anilor nostri si chiar mai veche ...B.Z.N,ABBA,Modern Talking...,ca sa nu mai spun ca asculta cu placere melodii de muzica usoara romaneasca din cele ce au un mesaj in textul lor,care iti ating pur si simplu sufletul ...
__________________
A.B.C-ul unei noi vieti-jurnal Loralin
Răspuns cu citat