Subiect: Off-topic sport
View Single Post
  #39 (permalink)  
Vechi 29 ian 2012, 19:53:26
eva 9's Avatar
eva 9 eva 9 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 28 feb 2011
Locaţie: -, Romania
Date: 165cm
Mesaje: 2.621
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 8 ori in 6 mesaje
Implicit Re: Cat de mult conteaza pentru tine cate flotari poti face?

Citat:
Anterior postat de Sand Vezi mesajul
Femeile nu au chestiile astea, barbatii da. Eu stau in pestera ca sa zic asa...si tricotez si stau de vorba cu fetele in jurul focului, facem fundul mare si ne creste iubirea dintre noi.
femeile au alti fluturi da.... culmea ar fi sa vrem sa ne batem si noi intre noi ca disperatii astia... cand il aud si p-al meu cu muschii.. e umflat, are ditai muschii si el nu-i vede... imi chitzaie in fiecare zi, i-am luat si creatina poate se trezeste intr-o dimineata arnold si ma lasa in pace... la ei e ca la noi cu burticile.. anorexicele se vad obeze in oglinda.. asa si ei, nush cum se vad in oglinda fara destui muschi!!

noi stam in pestera, mancam radacini cu IG mic si mai dam un buzz, mai bloguim, mai slabutzim, ca deh...

Citat:
Anterior postat de deadcountess Vezi mesajul
Cand slabesti cateva zeci de kile poti sa stai si in cap si pielea tot se lasa, n-ai ce face. Mai ales daca e vorba de femei care nu mai sunt la prima tinerete.

buey ce vrei sa insinuezi?
Imagini ataşate
File Type: jpg stock-photo-13458493-cavewoman-discovering-a-laptop.jpg (73,8 KB, 10 vizualizări)
Greutatea este incorecta. eva 9, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].
Răspuns cu citat