View Single Post
  #393 (permalink)  
Vechi 09 mar 2012, 14:02:49
bzzz's Avatar
bzzz bzzz este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 22 nov 2009
Locaţie: Timisoara, Romania
Vârsta: 37
Dieta: personalizata
Date: 151cm, 50.8kg
Mesaje: 2.020
Aprecieri acordate: 2
Am fost apreciat(a) o data intr-un mesaj
Implicit Re: Jurnal Deliutza -Nota bene!

Citat:
Anterior postat de Deliutza Vezi mesajul

Buna dimineata
Eu ieri chiar nu am iesit nicaieri...pe langa faptul ca a fost foarte frig si a nins ca intr-o veritabila zi de iarna! de dimineata pana dup-amiaza am fost la scoala, dar m-am imbracat mai deosebit fatza de obicei si apoi am venit acasa,m-am intalnit cu surorile mele si... am avut ocazia minunata sa il vad pe iubitul meu la web si sa vorbesc cu el un pic si asta m-a facut sa ma simt mai bine ieri...dar atat, apoi m-am apucat de facut teme si am pierdut timpul pana pe la 1 noaptea...
ah...sa nu omit, si eu am mancat o prajitura ieri, eu cam regret ca am mancat pt ca nu sunt fan prajituri de cofetarie, ba chiar mi se face mereu rau cand mananc...am o stare nashpa...sper sa nu-mi revina starea aceea de suparare:-S
pupici, o zi frumoasa iti doresc!
Ma bucur k l ai vazut pe iubitul tau ... Makr ai avut o surpriza frumoasa de 8 martie..eu sper sa nu mai intrii in starea aia.. te pup
__________________

Nimic nu slabeste si nu distruge corpul omului ca o lunga inactivitate fizica. (Aristotel)



bzzz, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1718 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1201 kcal/zi. Pentru a slăbi 1 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1460 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]