View Single Post
  #3939 (permalink)  
Vechi 13 iul 2010, 23:58:49
aussie_girl's Avatar
aussie_girl aussie_girl este deconectat
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 10 iun 2009
Locaţie: somewhere..., Canada
Date: 160cm
Mesaje: 7.046
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 7 ori in 7 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea III

deci, astazi la apel nu au fost:

- Cristina Canada (iubita mea, tu ce mesteresti azi?? nu ti-am lipsit noi toata ziua???)
- Ioana (tu ma sperii cand lipsesti..ca ma gandesc ca o iei pe aratura..fa bine si treci la raport)
- Magda (tu ai fost cumva prezenta si eu nu te-am sesizat??? pfft..nu ar fi prima data..deh..varsta inaintata!! )
- Dia (unde disparusi mandrete??? nu iti e dor de noi?? huh?? ce ai mai pus la cale?? tu cand lipsesti sigur pui ceva la cale..o reorganziare..ceva??
- Rosa..(eu cred ca deja a uitat de noi..)
- Medeea (ea e cu mutarile..ii mai dam un pic de timp..)

A aparut o noua membra monti..Lidia..pe care o primim cu bratele deschise..
Mai sunt cateva fete..dar intra asa de rar ca eu nu reusesc sa le tin minte numele..uff sper sa reusesc..

Dupa cum vedeti..se sesizeaza ca am o meserie in care analizez tot timpul ceva..un plan..un grafic..o prezenta..o aluna..o maslina..deh..dupa posibilitatile mele zilnice.. (adica o data imi functioneaza brainul..o data nu!!!)

eu am avut o zi buna fetelor. M-am dezobisnuit sa mai pap asa mult..si toata ziua sunt ok..cu ce mananc. Maine am zis ca tin ziua de fructe..dar ma mai gandesc..dintr-un motiv sau altul m-a pocnit o pofta de oua..si ma gandeam sa mananc maine la pranz o omleta buna cu multe legume...deci am de gandit in seara asta.

Sa aveti un somnic bun dragelor, sa va treziti cu forte proaspete..si sa ne auzim cu bine maine.

Eu azi ma duc la scari!! Planuiesc 7 ture!! Va spun maine cum a decurs totul!! V-am zis ca eram uda, uda, udaaa ieri?!? la bluza..helloooouuuu..

pupicei
-
aussie_girl, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Greutatea este incorecta. aussie_girl, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].