View Single Post
  #3944 (permalink)  
Vechi 14 iul 2010, 07:20:19
oanamagdalena's Avatar
oanamagdalena oanamagdalena este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 06 apr 2010
Locaţie: Braila, Romania
Vârsta: 54
Dieta: Montignac
Date: 149cm, 48.9kg
Mesaje: 3.626
Aprecieri acordate: 2
Am fost apreciat(a) de 16 ori in 14 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea III

Citat:
Anterior postat de allanah Vezi mesajul
Fete frumoase, vă mulţumesc de grijă.
Am terminat facultatea, iar examenul de final l-am luat cu notaaaaa
9,80
Sunt bucuroasă, dar cam obosită şi am un program dezorganizat plus câteva probleme ce mă dau peste cap la activ. Nu prea sunt în bună dispoziţie, ceea ce nu vreau să transmit şi de asta stau puţin mai în umbră.
Vă pup pe toate şi încă odată vă mulţumesc.
Să ne reauzim cu bine!
BRAVOOOOO!!!!FELICITARI!!!Si frumoasa si desteapta si sexy si harnicuta...ce mai vrei?Si tu esti trista?Vezi ca o chem pe Lolyta cu matura sa te fugareasca!
Citat:
Anterior postat de aussie_girl Vezi mesajul
deci, astazi la apel nu au fost:
- Cristina Canada (iubita mea, tu ce mesteresti azi?? nu ti-am lipsit noi toata ziua???)
- Ioana (tu ma sperii cand lipsesti..ca ma gandesc ca o iei pe aratura..fa bine si treci la raport)
- Magda (tu ai fost cumva prezenta si eu nu te-am sesizat??? pfft..nu ar fi prima data..deh..varsta inaintata!! )
- Dia (unde disparusi mandrete??? nu iti e dor de noi?? huh?? ce ai mai pus la cale?? tu cand lipsesti sigur pui ceva la cale..o reorganziare..ceva??
- Rosa..(eu cred ca deja a uitat de noi..)
- Medeea (ea e cu mutarile..ii mai dam un pic de timp..)

A aparut o noua membra monti..Lidia..pe care o primim cu bratele deschise..
Mai sunt cateva fete..dar intra asa de rar ca eu nu reusesc sa le tin minte numele..uff sper sa reusesc..
Dupa cum vedeti..se sesizeaza ca am o meserie in care analizez tot timpul ceva..un plan..un grafic..o prezenta..o aluna..o maslina..deh..dupa posibilitatile mele zilnice.. (adica o data imi functioneaza brainul..o data nu!!!)
eu am avut o zi buna fetelor. M-am dezobisnuit sa mai pap asa mult..si toata ziua sunt ok..cu ce mananc. Maine am zis ca tin ziua de fructe..dar ma mai gandesc..dintr-un motiv sau altul m-a pocnit o pofta de oua..si ma gandeam sa mananc maine la pranz o omleta buna cu multe legume...deci am de gandit in seara asta.
Sa aveti un somnic bun dragelor, sa va treziti cu forte proaspete..si sa ne auzim cu bine maine.
Eu azi ma duc la scari!! Planuiesc 7 ture!! Va spun maine cum a decurs totul!! V-am zis ca eram uda, uda, udaaa ieri?!? la bluza..helloooouuuu..
pupicei
-
Aussie,v-m citit,dar am fost prinsa cu treburi si nu am stat la taclale...Felicitari pentru cumintenie si pentru ...scari!!!
Citat:
Anterior postat de aussie_girl Vezi mesajul
Buna dimineata iubitele!!
Am fost la "scari"..si am facut 7 ture. Fii-mea a facut 8! Suntem pe drumul bun! Imi cam tremura piciorusele..si mi-am facut o baie buna si o cremuiala usoara.Meniul meu definitiv pentru azi:
13 Iulie, 2010
7:00 - 1 baton, 1 cana lapte
12:00 - friptura de vita, salata de spanac
16:00 - 2 copanele de pui, jumatate de carnat de curcan fara aditivi si o salata de varza rosie
19:00 - un castronle de bluberries o mana de cirese, 1 ceai
apa eu nu scriu niciodata..dar de baut beau..azi cred ca am avut 4 kile pe putin!
Pentru maine nu ma simt in stae sa tin ziua de fructe. Ma simt obosita fetelor, si vreau sa si fac exercitii..iar cand sunt la fruct eis cam lesinata.
Meniu propus pe maine:
14, Iulie, 2010
7:00 - 1 baton, 1 cana lapte
12:00 - omleta din 3 oua, un pic de brnzica, 1 rosie, 1 avocado
16:00 - muschiulet la tava cu salata de varza rosie
19:00 - un castronel de blueberries, 1 ceai
cam asta..acum plec la nani. Sunt obosita rupta.
va pup si sa aveti o zi suuuper!!
Tie somnic usor si vise placute si inca o data felicitari!Nu mai semeni cu Aussie cea de la inceput,nesigura ca va reusi sa slabeasca si gata sa abandoneze!Nici nu o vreau pe acea Aussie inapoi!Sa ramai vesnic optimista si plina de buna dispozitie,plina de umor si o ambitioasa de nota 10 ca si pana acum!Te pup!
Lidia,bun venit si sa stii ca daca vei sta pe langa fete sigur vei reusi!Au un dar aparte de a te face sa fii in stare sa muti si muntii din loc!
Buna dimineata la toate fantasticele si o zi pe masura!
P.S.: eu aseara am papat pana la urma 4 piersici la cina si am fugit la somn