View Single Post
  #3953 (permalink)  
Vechi 27 sep 2012, 09:41:45
rommyna's Avatar
rommyna rommyna este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 25 ian 2012
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 36
Dieta: kind of stil de viata sanatos
Date: 150cm, 68kg
Mesaje: 5.544
Aprecieri acordate: 4.292
Am fost apreciat(a) de 3.392 ori in 1.761 mesaje
Implicit Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta

Citat:
Anterior postat de mutulica Vezi mesajul
Neata lumeeeeee...scuzati-mi absenta. am fost ocupata, ajungeam acasa obosita, va citeam dar de scris nu mai aveam forta.
Am fost la shoping marti si mi-am gasit scurta de toamna intr-un magazin la mool, destul de scumpa pentru bugetul meu dar sint super multumita de achizitia mea, e calitate foarte buna, toata bumbac, de firma si e foarte frumoasa
Ieri dupa ore am avu un seminar, mi-a placut, am fost laudata si imi pare foarte bine. Iar o diriginta de clasea a 6 a zis ca elevii si parintii din clasa ei sint foarte incintati de mine....sint si eu incintata de tot ce se petrece in clasa...fetelor imi place foarte tare ce fac...
Vinerea viitoare avem ziua profesorului, au zis ca au o surpriza pentru noii profesori apoi o sa sarbatorim in ofara orasului, abea astept...
Azi sint libera, o sa stau pe acasa, o sa fac mincare, am de verificat niste evaluari si o sa ma pregatesc pe maine.
Va doresc o zi minunata!!!!!!!
Sunt atat de bucuroasa de vestile minunate pe care ni le dai! Ma bucur enorm de tot! Sa dea Dumnezeu sa-ti mearaga si mai bine de acum inainte!
__________________
Jurnal Romina
“People are just as happy as they make up their minds to be.” ― Abraham Lincoln