View Single Post
  #3968 (permalink)  
Vechi 22 mai 2014, 12:39:45
bety's Avatar
bety bety este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
Locul 1 la concurs  
Data înregistrării: 29 iul 2010
Locaţie: pitesti, Romania
Dieta: incerc sa mananc sanatos
Date: 162cm, 97kg
Mesaje: 3.073
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 143 ori in 89 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (VI)

Citat:
Anterior postat de Coccolino Vezi mesajul
buna fetelor !!! nu am mai intrat cam de mult pe aici si sau adunat si ceva kg ... vad ca mai sunteti fete pe aici din vremea cind si eu eram o slabuta Sper sa ma reapuc si eu de treaba si la cit mai multe kg pierdute .
Mai suntem.........eu una care am luat foarte multe kg ................dar sper ca anul acesta sa ajung unde mi-am propus
Citat:
Anterior postat de madulina Vezi mesajul
Buna dimineata!
Eu am pierdut luptele cu detox-ul, diverse diete vegetariene, pastile, cola light ... si m-am trezit la 85 kg
M-am tot informat saptamana asta si m-am hotarat sa incep dieta dukan.. probabil de la 1 iunie. Nu e amanare, e doar ca am un frigider plin de salate, fructe, legume ...
Sper sa reusesc sa o tin cum trebuie si sa vad ceva rezultate, pentru ca am ajuns la aproape 20 kg in plus fata de greutatea mea normala ..

Sper sa ma primiti aici si sa-mi iertati vaicarelile!
Bine ai venit..........ptr asta suntem aici sa ai cui te vaicari..............deci eu iti ofer umarul meu ...........Mult succes
__________________
Jurnal betty - lupta cu kilogramele.
bety, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2213 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1696 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1180 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]