View Single Post
  #3971 (permalink)  
Vechi 06 iul 2010, 21:52:19
incognito's Avatar
incognito incognito este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 13 mar 2010
Locaţie: Brasov, Romania
Vârsta: 44
Date: 168cm, 61.5kg
Mesaje: 3.426
Aprecieri acordate: 2.110
Am fost apreciat(a) de 692 ori in 236 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 02

Deci sunt dusa la ora asta Eu vorbesc cu tine in ultimele mesaje si acum vroiam sa ma adresez tie ca si cum nu ai fi online
ma gandesc ca oi fi obosita ..

Ma bucura f mult sa aud asta mai ales cand sunt probl stomato. Am un fix si eu, numai de stomatologi **** am dat, pana la ultima tipa
Da mai a fost neplacut , dar a trecut. Doar a zis al meu..stai linistita ca n-ai nimic... Intotdeauna zice asa.

Pfiiii, 52, ce valoare de vis
AM impresia ca fac ce fac si te fac sa plangi .si nu vreau.

Tin si eu maine cu voi fructe ca am citit ca ziua 3 se poateinlocui cu zi de fructe Mi-am luat ananas, pepen galben, nelipsitele kiwi si pere. Si apaaa, sa vina peste mine ce-si doreste Anes cu ardoare
Mama ce probleme aveam si eu inainte..dar iaca s-au rezolvat . Imi pare rau ca nu mi-am dat seama cum anume s-au rezolvat,


Mi le si imaginez Ce-ai facut cu ele, salata ? Eu altceva in afara de zacusca si salata n-am mai facut. Ma tenteaza sa incerc tot felul de retete cu vinete. Numai ca trebuie sa le caut mai intai
Salata am facut. Dar pt prima data le-am copt in cuptor in tava. Credca le-am uscat.


Citat:
Anterior postat de Carolina Vezi mesajul
Probabil ptr ca m-am relaxat aici
Daca insistati ...
Cum zici tu
Atunci e f bine.
Citat:
Anterior postat de christala Vezi mesajul
ma fetelor sunt suparata rau......... am sunat in tara sa vb cu mami meu si am reusit sa ne certam..... azi a venit sora-mea din Grecia acasa... femeia asta e dusa cu capul ca numai stiu ce sa cred despre ea, are 2 copii o fata 7ani si un baiat de16 ea nu a stiut niciodata ca are copii cea mica a stat la soacra-sa si baiatul la mama
Normal acum trebuia sa vina si sa ramana ca da fata la scoala si imi zice ca nu ca ea
ramane in GR si fata o lasa la o vecina ca soacra-sa nu vrea sa o mai tina
PUNETI-MI SI MIE E IN TOATE MINTILE femeia sau sunt eu nebuna
Si i-am zis lui mama sa-i zica sa vina sa-si ia baiatul si in cazul acesta nu ar avea ce face , normal ar ramane ...... dar mama mea nu ...... ca ce se va intampla cu baiatul daca pleaca de la ea..........si i-am spus ca ea e de vina ca are grija de baiat si ca sora-mea nu va fi niciodata responsabila..... ea a stiut sa-i faca si sa-i dea sa-i creasca alti
nu mai stiu ce sa cred sincer ma apuca criza
Cris , e trist ce ne-ai povestit tu.. Dar vezi tu nu toti suntem la fel. Sunt oameni..si "oameni". Asta e. Nu prea vad ce ai putea face tu insa. Stiu ca te necajesti, e normal.

Citat:
Anterior postat de Carolina Vezi mesajul
Aparatele nu le-am testat, desi acolo se vad lucrurile mai interesante , sunt multe de forta, bici stationare, benzi. E si o sala de spinning dar nu stiu cu ce se mananca . Am ales aerobic 1 luna. Multe exercitii ptr abdomen, picioare, brate, solduri combinate cu miscari de dans. Mi-a placut. Important e ca nu am simtit cand au trecut cele 40 de minute. A fost fun. Am plecat zburand dar acasa nu mai nimeream fotoliul
Nu era zumba ? Oare exista ore de zumba acolo? Cred ca ti-ar placea.
Citat:
Anterior postat de Fulguta Vezi mesajul
Ma bucur Roxy ca ai inceput sa faci iar !

Ce sa-i mai fac ca oricum a inceput sa planga la telefon ca sa nu ma supar pe ea.....mi-a si trecut !

Sa speram ca se rezolva totul cu bine !
Sa stii Roxy ca asta zicea si mami meu ca a trecut repede zilele astea si parca inainte facea mai multe intr-o zi !
Pai era cazul..ca mi-am propus ca la 35 de ani o sa arat mai bine ca la 20
Da , eram sigura ,..asa esti tu ierti intotdeauna. Merita insa sa cumpere altul.
Si eu sper.
Asa este..trece timpul asta...imediat e ziua ta.
incognito, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1995 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1478 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1479 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]