View Single Post
  #3976 (permalink)  
Vechi 26 nov 2012, 01:09:06
Fulguta's Avatar
Fulguta Fulguta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 15 mar 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 46
Dieta: Mancat sanatos si sport
Date: 165cm, 56kg
Mesaje: 7.578
Aprecieri acordate: 851
Am fost apreciat(a) de 2.062 ori in 565 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

Citat:
Anterior postat de manumanuela Vezi mesajul
Doamne,ce-am mai rassunteti mortaleNOAPTE BUNA fetele mele dragi.
Manu fetele si-au facut de cap in casuta ai vazut ,dragele de ele ce bine ar fi sa dureze la nesfarsit starea asta de bine pentru toate slabutele !
Citat:
Anterior postat de angela av Vezi mesajul
... seara buna...am intrat sa va spun ca am avut o zi fff reusita...dar sunt franta si maine e luni...am citit ceva pagini dar nu mai pot...trec la pat si maine am mult de munca...sfintirea centrului a fost facuta de 8 preoti,a fost minunat , presa,lume multa,au fost si de la jud,presedintele si cativa consilieri judeteni si cei despre care am mai scris...
...noapte buna si vise frumoase,deja e trecut de 10,pana ajung in pat se face 11... mi-e somn
Angi scumpa mea ce bine ca s-a terminat si ai rezistat ,nici nu ma gandeam ca nu o sa fie bine la cum te cunosc eu ,nici nu avea voie sa iasa altfel ,ce de lume buna si ce multi preoti ,sper ca asta seara sa te poti odihni bine,eu cand sunt obosita rau nu pot dormi deloc,ca acum ,toata casa sforaie si eu nimic ,dimi ma trezesc la 5.30 cu al meu si uite asa .Somnic pufos
Citat:
Anterior postat de VentoFreddo Vezi mesajul
Noapte buna,scumpele,mai citesc ceva pe net si ma retrag si eu ..Pe maine!O saptamana frumoasa sa aveti!
Ce noapte buna nu ai inteles mesajulte astept sa vii ,parca erai verde iar .
__________________

Fulguta, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2076 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1559 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1560 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Acest membru apreciaza mesajul lui Fulguta:
VentoFreddo (26 nov 2012)