View Single Post
  #4 (permalink)  
Vechi 01 aug 2010, 06:47:26
oanamagdalena's Avatar
oanamagdalena oanamagdalena este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 06 apr 2010
Locaţie: Braila, Romania
Vârsta: 54
Dieta: Montignac
Date: 149cm, 48.9kg
Mesaje: 3.626
Aprecieri acordate: 2
Am fost apreciat(a) de 16 ori in 14 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea IV

Neata,fetelor!Sa stapanim cu placere noua casuta!
Cristina,felicitari,iubita,imi place sa vad ca te tii de treaba si ca stii ce vrei!
Ame,imi pare tare rau sa aud ca analiza nu ti-au facut-o corect,iar acum o iei de la capat cu tratamente...Deci,inteleg ca in Romania nu poti pune baza pe analizele de laborator nici macar atunci cand dai un pumn de bani?Eu le-am facut cu plata,nu cu trimitere si m-a usturat destul buzunarul...dar am zis sa nu stau sa astept sa ma programeze ei peste 1 luna de zile...Nu m-am gandit insa ca s-ar putea ca rezultatele sa nu fie cele reale...M-ai pus pe ganduri
Lolyta,ai mare dreptate!Eu am tinut doar 2 luni luni fara abateri, pentru ca in a treia am inceput cate un pic sa calc pe alaturi deci...o consider luna cu abateri...Nu cred ca a fost suficient pentru a regla pancreasul,iar abaterile si pe mine ma costa destul de scump...Fug de cantar ca de ...dar mi-am facut-o cu mana mea!
Sper sa gasesc puterea sa tin si eu 3 luni fara abateri nu neaparat pt. a slabi cine stie ce,cat pentru a face reglarea de care avem nevoie pentru ca mai apoi abaterile(care ar trebui sa fie bine gestionate,asa cum zice Monti) sa nu ne mai coste in halul asta!
..Azi sunt suparata rau,asa ca mi-am inceput deja dimineata cu 2 clatite nemonti!
Va pup si o sa incerc de luni sa intru in "normal"...Am nevoie sa ma cumintesc si sa rezist 3 luni fara abateri!!!!

O zi minunata,fetelor!