View Single Post
  #4 (permalink)  
Vechi 27 aug 2010, 09:44:23
DeathInVogue's Avatar
DeathInVogue DeathInVogue este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 22 iul 2010
Locaţie: Ploiesti, Romania
Vârsta: 29
Date: 165cm, 66kg
Mesaje: 931
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal Cristine - Stiu ca o sa reusesc

Citat:
Anterior postat de cristine017 Vezi mesajul
Buna fetelooor dupa cateva zile bune de citit jurnalele slabutelor ..am decis si eu sa`mi fac unul .Am inceput sa tin cure de slabire de pe la 12 ani si cu timpul nu au mai avut acelasi efect deoarece organismul s`a obisnuit ..deci m`am gandit,gata cu dietele drastice gen -5 kg pe saptamana ..care se puneau inapoi dublu ..vreau sa slabesc in jur de 10-11 kilograme ..dar acestea in decursul unei lungi perioade in care o sa dau tot ce pot din mine ..sper sa am incurajarea voastra deoarece mie imi lipseste ambitia ..cand cineva imi face pofta,cedez foarte usor.M`am gandit sa incep de luni dieta south beach pentru ca e cea mai potrivita pentru mine ..spun de luni pentru ca vineri,sambata si duminica incerc sa fac putina pregatire pentru dieta ..un fel de detoxifiere in 3 zile ..cam asta e tot si sper ca nu v`am plictisit ..motivul pt. care vreau sa slabesc ?nu pot purta maieuri sau tricouri stramte ..port blugi ..pantaloni scurti ..fustite fara probleme pentru ca am picioare destul de subtiri ..insa soldurile si burtica se vad prin orice mai nou si sunt foarte complexata de modul in care arat ..sper sa`mi fac o multime de prietene pt ca nu am de gand sa plec prea curand de pe forum

Bun venit draga!
Imi pare bine ca te-ai decis sa ni te alaturi e bine asa..unde-s multi puterea creste
Pai ce pot sa-ti urez altceva decat mult succes in ceea ce ti-ai propus!
Ia sa intri tu si sa ne spui ce ai papat
__________________
Jurnal "DeathInVogue"http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...ogue-5592.html