View Single Post
  #4 (permalink)  
Vechi 12 apr 2011, 19:33:14
jessik's Avatar
jessik jessik este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 27 dec 2010
Locaţie: vancouver, Canada
Vârsta: 37
Date: 163cm, 68.8kg
Mesaje: 4.453
Aprecieri acordate: 133
Am fost apreciat(a) de 539 ori in 352 mesaje
Implicit Re: Sotii, iubitii nostri ne iubesc asa cum suntem!!!!!???

eu il cunosc pe sot de 7 ani si ceva.. ca o gluma, el a vrut sa se intalneasca cu mine, pt ca am zis ca sunt grasuta. vb pe net. m-am descris ca fiind plinuta, desi eram muuult mai slaba.
el a intrebat ce parte a corpului e mai mare fundul, sanii picioarele? eu am zis ca sanii si burtica. hahah
el fiind curios si gandindu-se waw, are sanii mari..
haha
fiind si iarna aveam si haina tip cojocel. haha
in timp am slabit , m-am ingrasat, prin clasa a 12 aveam 65 teoretic ca acum dar aratam mult mai grasa, nah eram si mai tinerica, ca am fost la mare si am mancat toate porcariile.
parca pe atunci imi zicea, hai tu mai slabeste..
apoi cand slabeam, ii placea tare mult de mine, si ma lauda la toti, ca la un moment dat mi-a zis sa nu mai slabesc ca nu mai aveam sanii mari.
de cateva ori mi-a zis ca is grasunica, purcelusa, mai mult zambind,
dar nu mi-a zis cu rautate, chiar si anul trecut in vara cand am atins apogeul, nu prea isi dadea seama, acuma cand a vazut pozele, a zis ca chiar eram balenuta.
nu mi-a vb mai urat ca nici el nu e f slab. chiar daca are burtica, mie imi place asa... o sa il pun la sport la vara.
si acum de cand am mai slabit, imi zice ca ma transform in zana hahah.
iar in general cu alti baieti, ma placeau, ca nu am fost mai grasa de 65, in tzara, si oricum erau vrajiti de sani hahah
Răspuns cu citat