View Single Post
  #40 (permalink)  
Vechi 22 ian 2011, 21:08:42
joahanna's Avatar
joahanna joahanna este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 22 dec 2010
Locaţie: Liverpool, Anglia
Date: 165cm, 68kg
Mesaje: 53
Aprecieri acordate: 7
Am fost apreciat(a) de 8 ori in 5 mesaje
Implicit Re: Batalia kilogramelor incepe......acum ;)

Citat:
Anterior postat de andral Vezi mesajul
de la craciun incoace ma tot ingras..o perioada mai dificila in viata de zi cu zi,mai putin iesiri datorita vremii...dar de dimineata m.am gandit sa caut si ceva suport pe net...un sfat ,o incurajare...ma simt rau,n.am mai ajuns la asemenea greutate...sper sa reusesc si macar citind reusitele voastre sa ma incurajez si sa fiu tare in momentele de ispita..anul trecut am mers la sala cam 5 luni si cu dieta,nu foarte drastica am slabit 8 kg...acum nu mai pot merge la sala si imi tot pun sperantele in dieta,doar ca in fiecare imi propun sa fie aceea prima zi si nu este...acum sper ca prima zi sa fie astazi,sa inceapa cu a elimina masa de seara...mult succes tuturor!
Nu cred ca e o solutie stralucita sa renunti la o masa, macar o salata merge ca cina
Vad ca esti in UK si te inteleg foarte bine ca vremea e naspa.
Eu m-am hotarat in decembrie sa ma interesez de o o piscina, sala...si am gasit chiar urmatoarea cladire de langa blocul unde stau Sa stii ca nu e mult, ci chiar mai ieftin ca in tara (3,5 lire pe o intrare la piscina). Eu am inceput lectii de inot, ca stiu decat inot de supravietuire. Nu am un job stabil, asa ca nu ma incumet la un membership, care ar fi cam 30 lire cu acces la toate cursurile lor, zumba, X Biking, sauna, piscina, ...totul nelimitat.
Bafta multa la slabit.