View Single Post
  #401 (permalink)  
Vechi 12 oct 2011, 01:40:19
valery's Avatar
valery valery este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 11 ian 2011
Locaţie: hunedoara, Romania
Vârsta: 53
Dieta: M.M
Date: 164cm, 51kg
Mesaje: 104
Aprecieri acordate: 1
Am fost apreciat(a) o data intr-un mesaj
Implicit Re: Jurnal Eva 9 - Coltul liric: "Ordine si disciplina"

Citat:
Anterior postat de eva 9 Vezi mesajul
multumesc frumos, draga mea!
ma bucur ca mai treci pe la mine din cand in cand!
uite ti am pregatit un ceai cu miere pentru data viitoare cand treci pe la mine! sa-l sorbi usor, e fierbinte!!
greierasul meu harnicel , multumesc ptr ceai imi prinde f bine un ceai fierbinte , la mine a venit iarna , daca o tine tot asa ...imi aduce aminte de jingle bells ...woow se apropie numaratoarea inversa si .... se apropie tot mai mult craciunul , minunat ma bucur ca un copil
greieras care este parera ta despre pudra de roscove ? pare f dietetica si -mi pare f permisiva in dieta de slabire , dar pana sa ma arunc astept parerea ta , am o reteta de muffins grozava cu pudra de roscove si migdale , eu cred ca ...e un desert fff potrivit , te pup cu mult drag , iti doresc mult spor la slabit , eu am inceput sa ma indop cu tarate de psyllium , poate ma ajuta sa ma scap de plusul kg-urilor si de toxine , astept si aici sfatul si parerea ta , pup cu muuult muuult drag
__________________
Cel mai frumos altar este sufletul unui nefericit mângâiat, care multumeste lui Dumnezeu. Victor Hugo
valery, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1336 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 819 kcal/zi. Pentru a slăbi 1 kg kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1078 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]