View Single Post
  #41 (permalink)  
Vechi 20 mai 2013, 21:05:37
Amy71213's Avatar
Amy71213 Amy71213 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
 
Data înregistrării: 15 mai 2013
Locaţie: Campina, Romania
Date: 166cm, 55kg
Mesaje: 20
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 19 ori in 16 mesaje
Implicit Re: Experienta mea Master Cleanse

Ziua 5


Sunt foarte supara si nervoasa fiindca am mancat . Pur si simplu am cedat tentatiei si am mancaaaaat. Sunt suparata pe mine ca nu am rezistat si am cedat tentatiei dar o voi lua de la capat. Mai astept putin, o sa ma informez mai exact la cat timp dupa "trisare"pot incepe din nou cura si sunt hotarta sa nu mai cedez pentru un covrig si castraveti murati

Ooooof nu stiu de ce am impresia ca a avut o legatura si problema care am avut-o dimineata, cand dupa ce am baut apa sarata si am stat intinsa pe partea dreapta nu s-a intamplat nimic! Absolut nimic. Nu am simtit nicio miscare in burta ca si datile trecute si nu am fost deloc la baie, iar toata acea apa sarata am retinut-o in corp cred M-am simtit toata ziua foarte balonata si m-a durut capul si incepusem sa transpir.
Amy71213, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2066 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1549 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat